• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
dobíjí jen občas
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
petr
Tuesday 30 October 2007 - 09:45:35 Citovat
Host
Dobrý den.Mám Opel Corsa B.1,5 D.Mám ten problém ze mi auto dobíjí jen obcas.Kontrolka svítí jak má,(chvíli jo a chvíli ne)takze jezdím a cca 5min.to dobíjí a třeba 5 min ne.A už se mi jednou stalo to ze nedobíjel 30 min a jel jsem jen na baterii,takže jsem sice jel ale nesvítilo vůbec nic.Ani svetla coz byl asi jak uznáte ten nejvetsí problém.Prosím Vás o nejakou radu.Dekuji moc
Prazdroj
Tuesday 30 October 2007 - 10:39:55 Citovat
Prazdroj

Uživatel #419
Registrován: Monday 29 August 2005 - 22:19:11
Příspěvků: 827
Relé a nebo špatnej alternátor ....vyměnit a nebo proměřit zahejbat kabelamajestzli neni povystrčenej konektor....

Západní čechy, Škoda 100, Škoda 105,Daevo,Matiz,Astra G, Kadett, Zafira, Vectra A, Vectra B,Pegot Boxer
petr
Tuesday 30 October 2007 - 11:55:10 Citovat
Host
sem konektory cistil.v tech to není.ktery relatko je k tomu altíku?nikde jsem nesehnal schéma el.zapojení.Dik
qpc
Tuesday 30 October 2007 - 16:20:26 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
tohle může dělat načatej didodovej můstek v alternátoru.kolik má ten altík najeto? to je původní?

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


petr
Tuesday 30 October 2007 - 17:53:06 Citovat
Host
sem to kupoval pro prítelkyni v bazaru,tak o tom vůbec nic nevím.Ale uz mi to jede.sem se naštval a vzal jsem celej motor wapkou a normálne to jede.nechapu.ujel jsem cca 50 km a nic.ale dekuji Vám moc.kdyby neco tak se ozvu.jsem rád ze jsou mezi námi porád takový lide jak Vy.Moc dík

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1397 sec,0.1098 z toho dotazů.