• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
zadní tlumiče
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
honza.j
Tuesday 15 May 2007 - 21:38:32 Citovat
Host
Prosím, nevíte někdo jestli se dají opravit zadní dofukovací tlumiče? Je slyšet jak z nich utiká vzduch.Zřejmě zpuchřelá manžeta?
qpc
Tuesday 15 May 2007 - 21:46:46 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
ahoj,jestli jsou repasovatelné teda neim,a pokavad pamatují už krále klacka,asi bych stejně volil variantu výměny..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


dada
Tuesday 15 May 2007 - 21:58:15 Citovat
Host
viděl bych to na výměnu........a vzhledem k tomu co jsem četl o cenách za obyčejné (
P-38
Tuesday 15 May 2007 - 22:36:06 Citovat
Host
honza.j napsal ...

Prosím, nevíte nìkdo jestli se dají opravit zadní dofukovací tlumièe? Je slyšet jak z nich utiká vzduch.Zøejmì zpuchøelá manžeta?


S repasí to bude nejspíš mizerný kámoš to taky jednou øešil nakonec koupil starší na vrakáèi,ale to je taky risk nikdy do nich nevidíš.Jestli chceš napiš mùžu se poptat Email
Isaac
Tuesday 15 May 2007 - 23:21:31 Citovat
Host
Resim naprosto stejny problem. Omega B 2.5 V6, zadni dofukovaci tlumice, uz mi oba odchazeji natolik, ze jsem tu regulaci podvozku docasne odpojil. Nove original Opel tlumice stoji bezmala 8000,- za par, druhovyrobu nedokazu za boha sehnat.. Nemate nekdo nejaky typ? O vrakaci a pouzitych jsem take premyslel, ale mam strach zda to ma cenu riskovat.. Myslite, ze se na to bude vztahovat zaruka, pokud po namontovani pouzitych tlumicu z vrakace zjistim, ze jsou spatne?
qpc
Tuesday 15 May 2007 - 23:58:50 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
isaac: no,každé vrakoviště má nějakou záruku,díl si poznačí a daj ti třeba týden na montáž,pokud to přineseš zpět,bud to měněj nebo vracej groše(neradi) .každopádně si to s nima dohodni ještě před koupí...

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


P-38
Wednesday 16 May 2007 - 19:52:58 Citovat
Host
Ptal jsem se dneska známého ma doma 2kousky tlumičů jsou prý bezvadný.Neni problém je poslat ne na dobírku a po namontování mu je dotyčný zaplatí složenkou nebo na účet chce za ně 2000,-Říkal jsem mu že je cvok,ale on že prý se lidem musí věřit ?lola Nebo je možný osobní odběr i s montáží K.Vary [pavellslechta@seznam.cz]
Isaac
Wednesday 16 May 2007 - 20:04:51 Citovat
Host
Ty tlumice (predpokladam tedy, ze jsou to ty zadni na Omegu B Caravan s automatickou regulaci svetle vysky) za techto okolnosti beru! A prijedu si je rovnou nechat namontovat a zkusime je a pokud budou ok, platim hotove. Odpoved mas i v tom mejlu..
VGT
Wednesday 16 May 2007 - 20:24:20 Citovat
Host
Isaac napsal ...

... druhovyrobu nedokazu za boha sehnat.. Nemate nekdo nejaky typ?

Firma Monroe vyráběla tlumiče Monroe Air Max, cena nebyla nijak astronomická. Jestli je ještě dělají, nevím.
Zkusím se zeptat na tu repasi starých tlumičů.
honza.j
Saturday 19 May 2007 - 20:29:56 Citovat
Host
Zdravím, tak jsem se sem týden nedostal a přišel jsem o tlumiče za super cenu ( Nicméně beru všechny informace a rady Dneska jsem na to koukal a utiká mi na straně spolujezdce a je to manžetou.Přemíšlel jsem o výměně za obyč,ale mám v kufru pernamentně 130kg nákladu takže se docela hodí.A vyměnit jen tu manžetu asi nejde,že?

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1598 sec,0.1222 z toho dotazů.