• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
svieti ABS
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
stefan
Sunday 01 April 2007 - 13:02:50 Citovat
Host
prepacte mi ked som zalozil nove vlakno phladom chyby ale hladam uz druhy den moj problem a nemozem ho najst/ tu/. Moj problem spociva v tom ze po nastartovani a jazdeni asi tak 10-15 min. sa mi rozsvieti kontrolka ABS potom vypnem motor a nahodim naspet a opakuje sa to dookola. Niekedy sa rozsvieti az po pol hodine. Mozete mi pomoct? A druhy problem je s teplotou motoru kolise mi od 92 do 97 je to normalne? dakujem mam opel omega 2liter 16V. X20XEV
doktor
Sunday 01 April 2007 - 14:26:33 Citovat
Host
s tím abs ti neporadím, protože má vectreu a nevím jak je to u tebe. ale ta teplota je v pohodě. záleží jestli popojíždíš. jakmile ten motor zatížíš, tak se zvedne teplota a následuje buďto zchladnutí samotnou jízdou nebo pomocí vntilátoru. myslím si že by to měli být v pohodě
Henry
Sunday 01 April 2007 - 16:29:02 Citovat
Host
ABS - moze byt zly kontakt k niektoremu z cidiel, pripadne je to cidlo nacate - zvacsa mu vadi zle zaobchadzanie pri servise poloosi/napravy.

Doporucujem diagnostiku, urci ti konkretnu pricinu rozsvietenia kontrolky.
VGT
Sunday 01 April 2007 - 17:08:34 Citovat
Host
S tím ABS je nejlepší zajet na diagnostiku závad. Jednotka ABS má svou vlastní ECU a v její paměti by měl být kód závady uložen.
S tou teplotou: termostat začíná otvírat při teplotě 92°C a plně otevřen má být při 107°C. Termospínač ventilátoru chladiče má sepnout při při 100°C (v některých verzích dokonce při 105°C). Z těchto důvodů kolísání teploty pokládám za normální jev (někdo tvrdí, že mu teplota nekolísá ani trochu, moje zkušenosti jsou jiné).

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1412 sec,0.1072 z toho dotazů.