• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
osvetleni interieru
Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
m.a.x.i.m.u.s
Wednesday 09 January 2008 - 13:32:09 Citovat
Host
Kvuli světylku po vytažení klíčku se mi manželka pořizovat nechce

Alerm je tam jen klasický, ale dřív to měl nějaký maník z autobazaru a ten si tam dodělával i tajný vypínač tak jestli dělal i něco s tím světýlkem a teď mi to v servisu povrtali __;
m.a.x.i.m.u.s
Thursday 10 January 2008 - 13:39:42 Citovat
Host
Tak a mám odpověď _;
Vážený pane xxxxx, 

dovolte, abych odpověděla na Váš email přeposlaný z Infolinky Opel dne 10/1/2008, který se týká Vašeho vozidla Opel Omega 3.0, r.v.2000. 

Opel Omega se ve verzi z roku 2000 vyráběl s rùznými výbavami. Záleží proto na výbavě vozidla, zda bylo objednáno s možností rozsvícení vnitřního svìtla po vytáhnutí klíčku ze zapalování nebo ne. 
Vozidla s touto výbavou mají vnitřní světlo s elektronickým systémem, který umožňuje tuto funkci. 

Obraťte se prosím ještě jednou na autorizovaný servis Opel, aby technici mohli zkontrolovat, zda je daná elektronika ve Vašem voze instalována či ne, nebo zda nedošlo k jejímu poškození. 
Společnost General Motors je výrobcem a importérem vozù Opel. Za podání technických rad zákazníkùm, prodej a opravy vozidel plně odpovídají naši dealeři. Seznam našich dealerù mùžete najít na stránkách <a href="http://www.opel.cz"  rel="external">Odkaz</a>. 

Děkujeme za Váš dotaz a přejeme Vám mnoho šťastných kilometrù s Vaším vozem Opel. 

Se srdečným pozdravem, 

Jana Bierzová
Zákaznické centrum GMSE

Olbrachtova 2006/9
140 00 Praha 4
tel.: +420 239 004 321

Takže to mám porouchané
Martas
Thursday 10 January 2008 - 13:55:24 Citovat
Host
Me nepripadne ze ta odpoved znamena, ze to tam urcite mas a ze ti to nefunguje - pripousti ze to tam mas a doporucuje nechat si to zkontrolovat.
m.a.x.i.m.u.s
Friday 11 January 2008 - 09:56:04 Citovat
Host
No jo, ale já si jsem na 99% jistý, že mi to tak dělalo... Neřekl bych, že by mě pár dnů ježdění s autem co to má tak zblbnulo, že bych si vsugeroval tuhle funkci do svého auta __;
Ale asi jsem si na to tak zvyknul, že jsem to bral jako normál a po vrácení ze servisu kdy mi to už nedělalo se mi hned něco nezdálo, ale až po pár dnech jsem přišel na to co?
KopA
Friday 11 January 2008 - 16:52:35 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
maximus: mysl to je osemetna zvirena. ja zrovna vcera nechal na hodinu odemceny auto uprostred mesta a myslel jsem si ze jsem ho zamknul. prijdu k autu odemykam a nic se nedeje koukam jak blazen a pak vidim ze cudliky jsou nahore - nastesi nic nechybelo. _; (a to jsem mel na sedadle plysovy hracky - asi zrovna nesli okolo zadny deti)

[ Upraveno Friday 11 January 2008 - 16:55:38 ]

Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg
m.a.x.i.m.u.s
Friday 11 January 2008 - 19:52:59 Citovat
Host
Přiznávám, že se bojím zjištění, že tam žádná alektrornika na tuhle vychytávku není a já budu vypadat jako trouba
Ale jak bude čas tak s tím zkusím někam zajet a uvidí se. Nejlépe asi k někomu známému ať se kdyžtak moc neztrapním _;
Viktor
Wednesday 03 November 2010 - 23:31:39 Citovat
Host
Vím že odpovídám na 3 roky staré vlákno, ale musím : moje Omega B 2,5 V6 benzín v plné výbavě rozsvěcuje interiér po vypnutí klíčku. Vtipný je, že mi to taky občas nějakou dobu nefunguje a taky nevím proč. Pokud se nepletu, teď to zrovna jde...
Jakub
Thursday 06 January 2011 - 10:25:51 Citovat
Host
Ahoj chtěl bych se zeptat jaké označení mají žárovky v přístrojové desce Opel Omega A, ty co osvětlují otáčkoměr, tachomer atd.... jsou tam 4 kusy, nemyslím ty co se dávají do kontrolek, díky...
KopA
Thursday 06 January 2011 - 12:01:43 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
Myslím že by to mohly být BAX10d.
Když ne přesně tak nějaký s paticí BAX.

Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg
Jakub
Friday 07 January 2011 - 14:06:38 Citovat
Host
Dobře díky, a máte někdo zkušenosti s výměnou žárovčičky v displeji palubního počítače co se dávaly do OA místo hodin ? je tam strašně malinká žárovka a chtěl bych jí vyměnit za bílou LED, šlo by to ? případně kde bych ji mohl sehnat..

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1813 sec,0.1249 z toho dotazů.