• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
spatna stabilita na silnici
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Jirka
Sunday 13 February 2005 - 11:17:44
Host
Mam Opel omega caravan 2,5TDS na silnici mi dos plave je to normalni? aval jsem nove silenbloky na predek a nic moc to nepomohllo, po asi 8000km jsem mel auto na kontrole a na obouch prednich silenblocich je vule asi 2cm do stran kdyz jsem kopil nove tak i rukou stredem silenbloku muzu hejbat muze mi nekdo poradit co stim ??? Email
Anonymous
Sunday 13 February 2005 - 12:45:19
Host
A co takhle stabilizator !!
riwal
Sunday 13 February 2005 - 16:13:39
Host
nebo tlumiče
bos
Sunday 13 February 2005 - 16:52:44
Host
a jak ąiroký máą pneu ? já to na 225 - kach po naąich kvalitních "kolejovejch"silnicích taky dohánim , na zimních 195-kach nemam problém - a v německu se auto ani nehne a» jedu v létě nebo zimě
(čas od času jedu Norimb.)
Rado
Sunday 13 February 2005 - 17:22:41
Host
Osobne si myslim ze to budou asi tlumice!!Kvuli tomu ti odchazeji silenbloky!!V samotnych silenblocich to asi nebude!!
NIO
Monday 14 February 2005 - 19:01:12
Host
Jirka213.29.14.3 napsal ...
Mam Opel omega caravan 2,5TDS na silnici mi dos plave je to normalni? aval jsem nove silenbloky na predek a nic moc to nepomohllo, po asi 8000km jsem mel auto na kontrole a na obouch prednich silenblocich je vule asi 2cm do stran kdyz jsem kopil nove tak i rukou stredem silenbloku muzu hejbat muze mi nekdo poradit co stim ??? Email


2CM ??? to je jako ba tam ani nebyly. dej nove. a nech si udelat geometrii. pak teprve jdi po tlumicich. a treba taky po pomocnem cepu rizeni. Casta bolest omegy.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1693 sec,0.1346 z toho dotazů.