• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Ochranný lem pod spojlerem
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Jirka K
Monday 29 January 2007 - 11:05:01 Citovat
Host
Ahoj. Na silnici s hlubokýma kolejema s rozbředlým sněhem se mi povedlo svlíknout gumový lem pod spojlerem vepředu dole. Je to takový cca 5cm široký pás gumy úplně dole pod autem. Problém je, že trošku natáhnul a teď už pořádně nezapadne (po navléknutí je volný a dělá se tam pytel). Stáhnout úplně také nejde, drží na koncích (taková rozšíření). Vítě někdo jak ho sundat? Mám jenom víc zabrat, nebo je tam nějaký fígl? Lze ten lem jenom nějak přilepit? Šroubky tam žádné nejsou, tak nevím co s tím... Jirka
iopkek
Monday 29 January 2007 - 11:57:05 Citovat
Host
Jirka K napsal ...

Ahoj. Na silnici s hlubokýma kolejema s rozbředlým sněhem se mi povedlo svlíknout gumový lem pod spojlerem vepředu dole. Je to takový cca 5cm široký pás gumy úplně dole pod autem. Problém je, že trošku natáhnul a teď už pořádně nezapadne (po navléknutí je volný a dělá se tam pytel). Stáhnout úplně také nejde, drží na koncích (taková rozšíření). Vítě někdo jak ho sundat? Mám jenom víc zabrat, nebo je tam nějaký fígl? Lze ten lem jenom nějak přilepit? Šroubky tam žádné nejsou, tak nevím co s tím... Jirka

Pokud se nepletu, tak na každém konci je plastový nálitek - kolík, který je prostrčen dírkou srze nárazník a zevnitř zajištěn pérovou zubovou podložkou a dále je tam vedle kolíku západka, která zapadá do prolisu v nárazníku. Je to vidět zespodu a z pod podběhu. Po délce je lem zastrčen (zacvaknut) v drážce nárazníku podobně jako těsnění dveří.
KopA
Monday 29 January 2007 - 18:24:47 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
No a ja to kupoval original a navic byl na kazdym konci sroubek takze kouknout zespoda jestli na krajich je sroubek (zevnitr v dolnim rohu narazniku - hodne spatny pristup - nejlip oddelat cast plast. podbehu) kdyz jo tak odsroubovat a pak uz to jen stahnes. Kdyz to budes nasazovat od prostredka tak by ta kapsa mela zmizet me to na dylku skoro nedalo.

Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2010 sec,0.1500 z toho dotazů.