• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
xenony
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Jason
Saturday 02 December 2006 - 17:16:05 Citovat
Host
m.a.x.i.m.u.s napsal ...

Snad se jezdi stále se zapnutýma světlama tak hned vidiš jestli jede auto s xenonama nebo bez tak nechápu proč chceš pořád zapínat světla před policajtama, nebo koukat do světla jestli tam je výbojka či žárovka... __;
Jinak je tahle naše debata asi stejně o ničem, protože jsem měl dřív dodělávané xenony a ani jednou jsem s tím s policajtama neměl problém a to jsem měl udělané blbounama, kteří tomu nerozuměli tak mi to svítilo dost divně

Já tím myslim tak,že když tě zastavěj cajti, tak zhasneš ,vypneš motor, kontrola dokladů atd..... pak ti udělaj namátkovou kontrolu, jestli ti vše svítí, bliká a už při tom rozsvícení je to poznat.Ale jasně, že oni nevědí, jestli je to dodělaný, pokud máš čočky a ostřiky.Naklápění zjišťovat na silnici nebudou.
tomik-tomik
Wednesday 06 December 2006 - 09:25:05 Citovat
Host
no QPC pořád od xenonů zrazuje...já bych řekl že policajti na cestě u ce vectry nebu dou zkoumat jestli jo nebo né...klidně si je pořidˇ myslím že se komplet vejdeš do 3000 . čau
kutulin
Sunday 28 January 2007 - 18:03:13 Citovat
Host
ctu tady, ze origo. xenony u VB 2.2dti se nepovedly a ja to jenom mohu potvrdit.Uplne nejhorsi je to za sera kdy svetlo vubec "nekraji tmu".Nevite zda existuji vykonejsi vybojky do techto originalu?
Anonymní
Monday 29 January 2007 - 09:37:14 Citovat
Host
to kuti:to je ale stavbou xenonu jako takového,v přechodu na tmu je to vždy špatný...ale to je cca1/2hodky néé
RRAAFF
Monday 29 January 2007 - 10:37:35 Citovat
RRAAFF
Uživatel #519
Registrován: Monday 19 December 2005 - 10:51:16
Příspěvků: 965
Někdo psal na wectrawebu že dal nový výbojky, trošku vyčistil čočky a svítí to parádně.

Opel Vectra B 1,8 16V sedan 307 000km, již není
Škoda Fabia Combi 70kW, 2023
francoise
Monday 29 January 2007 - 10:45:30 Citovat
Host
juraj: Já osobně bych to řešil co nejlevněji a dálkové H7 12V 55W bych vyměnil za H7 12V 100W - Hotovo. Nač si přidělávat starosti __; Náklady celkem cca 170,- Kč Odkaz

michal
Monday 29 January 2007 - 13:45:28 Citovat
Host
Jason napsal ...

m.a.x.i.m.u.s napsal ...

Snad se jezdi stále se zapnutýma světlama tak hned vidiš jestli jede auto s xenonama nebo bez tak nechápu proč chceš pořád zapínat světla před policajtama, nebo koukat do světla jestli tam je výbojka či žárovka... __;
Jinak je tahle naše debata asi stejně o ničem, protože jsem měl dřív dodělávané xenony a ani jednou jsem s tím s policajtama neměl problém a to jsem měl udělané blbounama, kteří tomu nerozuměli tak mi to svítilo dost divně

Já tím myslim tak,že když tě zastavěj cajti, tak zhasneš ,vypneš motor, kontrola dokladů atd..... pak ti udělaj namátkovou kontrolu, jestli ti vše svítí, bliká a už při tom rozsvícení je to poznat.Ale jasně, že oni nevědí, jestli je to dodělaný, pokud máš čočky a ostřiky.Naklápění zjišťovat na silnici nebudou.





cajti jsou vemena, kteří tě zkásnou, že nemáš pás nebo jedeš rychle. Pokud je Kryštof, tak možná za prošlou lékárku nebo sjeté gumy. Ale xenony origo nebo neorigo nikdo nikdy řešit na silnici nebude. Já mám dodělané bi-xenony na Sintře (výměna za stávající H4)a všechno v klidu.
kutulin
Monday 29 January 2007 - 15:11:25 Citovat
Host
Mam modre obrysovky zarovky asi od leta a cekam jak to zacloume s policajtama. Zatim klid jen na hranici s SK kdyz jsem jel do Kosic tak celnik se ptal kolikrat jsem zaplatil pokutu a ja ze ani jednou tak se divil...
RRAAFF
Monday 29 January 2007 - 18:33:47 Citovat
RRAAFF
Uživatel #519
Registrován: Monday 19 December 2005 - 10:51:16
Příspěvků: 965
francoise: Tak to bych nedělal, Vectra C nebo i B a A mají poměrně malou parabolu pro potkávací světla, čili ono pak s tím třeba svítit celý den ve vedru by asi dobře těm plastům v parabole nedělalo. Nemluvím o oslňování.

Je teda pravda, že když si rodiče v 92 přitáhli z Holandska Omegu A 1,8, tak ta měla žárovky 100W, ale ta má paraboly velké, takže se teplo částečně rozptýlí, navíc, měla před žárovkama takové kovové clonky a svítilo to celkem dobře a nikdo neblikal . Ovšem do VeCe bych to nedal. Možná zkusit žárovky PIAA, jsou sice drahý (snad 2000Kč), ale mají lepší svítivost. Tuším ale, že je nutno je objednat, například z ameriky.

[ Upraveno Monday 29 January 2007 - 18:37:07 ]

Opel Vectra B 1,8 16V sedan 307 000km, již není
Škoda Fabia Combi 70kW, 2023
Oťas
Monday 29 January 2007 - 20:56:42 Citovat
Host
To francoise - 100W nebrat...

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1718 sec,0.1250 z toho dotazů.