• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
xenony
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
qpc
Friday 01 December 2006 - 14:47:25 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
nicméně každej trochu znalej člověk(takže i policajt či technik STKú snadno odhalí že tam nejsou origo a že ti chyběj čidla naklápění,v parabolách o výbojkách nemluvě,ostřikovači konče..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Anonymní
Saturday 02 December 2006 - 00:25:04 Citovat
Host
qpc napsal ...

nicméně každej trochu znalej člověk(takže i policajt či technik STKú snadno odhalí že tam nejsou origo a že ti chyběj čidla naklápění,v parabolách o výbojkách nemluvě,ostřikovači konče..

Na to nemusí bejt znalej člověk ...... to by musel bejt úúúúúplnej tupec, aby nepoznal start xenonu a žárovky.Poliši ti nic většinou neřeknou, pokud máš platnou STK -na STK je to pak horší.
m.a.x.i.m.u.s
Saturday 02 December 2006 - 09:06:07 Citovat
Host
anonymní: Asi jsi nikdy neviděl dodělávané xenony, že? Ona se tam totiž dává normální xenonová výbojka takže v nějakém startu nic nepoznáš...
Pokud je výbojka vsazena tak jak by měla tak se to dá opravdu poznat jen podle výškového naklapění a pokud nejsou ostřikovače tak i podle nich.
m.a.x.i.m.u.s
Saturday 02 December 2006 - 09:30:57 Citovat
Host
Anonymní: Pokud jsi to myslel, že policajt pozná podle startu výbojky, že na autě jsou xenony tak je to taky blbost, protože jak poznáš, že tam nemají být? A jinak bych řekl, že xenony jsou poznat na první pohled i bez nějakého zapnutí nebo vypnutí...
U některých aut je to jasné, že se tam xenony nemontovaly, ale když máš nějaké auto kde se xenony daly pořídit za příplatek tak nepoznáš nic...
Anonymní
Saturday 02 December 2006 - 13:00:51 Citovat
Host
m.a.x.i.m.u.s napsal ...

anonymní: Asi jsi nikdy neviděl dodělávané xenony, že? Ona se tam totiž dává normální xenonová výbojka takže v nějakém startu nic nepoznáš...
Pokud je výbojka vsazena tak jak by měla tak se to dá opravdu poznat jen podle výškového naklapění a pokud nejsou ostřikovače tak i podle nich.

Anonymní
Saturday 02 December 2006 - 13:05:45 Citovat
Host
m.a.x.i.m.u.s napsal ...

anonymní: Asi jsi nikdy neviděl dodělávané xenony, že? Ona se tam totiž dává normální xenonová výbojka takže v nějakém startu nic nepoznáš...
Pokud je výbojka vsazena tak jak by měla tak se to dá opravdu poznat jen podle výškového naklapění a pokud nejsou ostřikovače tak i podle nich.

Pokud si nepleteš pojmy "výbojka a žárovka", tak si uvědom, jak startuje výbojka, která nemá vlákno a jak se rozsvítí žárovka.Jistě, že dokud nerozsvítíš, tak to nepoznáš.
Jason
Saturday 02 December 2006 - 13:08:55 Citovat
Host
Sorry, anonym jsem já.
Jason
Saturday 02 December 2006 - 13:15:34 Citovat
Host
m.a.x.i.m.u.s napsal ...

anonymní: Asi jsi nikdy neviděl dodělávané xenony, že? Ona se tam totiž dává normální xenonová výbojka takže v nějakém startu nic nepoznáš...
Pokud je výbojka vsazena tak jak by měla tak se to dá opravdu poznat jen podle výškového naklapění a pokud nejsou ostřikovače tak i podle nich.

Ještě jsem zapoměl dodat, že výbojku od žárovky poznáš při pohledu do lampy, že výbojka má ke špičce baňky vedenej drát k lektrodě - žárovka má začerněnou baňku, tak mi vysvětli co je na tom k nepoznání.
m.a.x.i.m.u.s
Saturday 02 December 2006 - 14:27:26 Citovat
Host
Snad se jezdi stále se zapnutýma světlama tak hned vidiš jestli jede auto s xenonama nebo bez tak nechápu proč chceš pořád zapínat světla před policajtama, nebo koukat do světla jestli tam je výbojka či žárovka... __;
Jinak je tahle naše debata asi stejně o ničem, protože jsem měl dřív dodělávané xenony a ani jednou jsem s tím s policajtama neměl problém a to jsem měl udělané blbounama, kteří tomu nerozuměli tak mi to svítilo dost divně
m.a.x.i.m.u.s
Saturday 02 December 2006 - 14:44:09 Citovat
Host
A ještě malý dodatek, proč řešíš jak vypadají xenony když se tady řeší origo a neorigo xenony a to na startu, nebo dokonce vzhledu nepoznáš __;

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.3049 sec,0.2624 z toho dotazů.