• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Výhled pri couvání v caravanu
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Petr - kolemjdouci
Tuesday 28 November 2006 - 10:16:58 Citovat
Host
Prave nedavno jsem byl svedkem se svym synem toho, jak jeden manik couval na parkovisti na "suvu" (to jsem nevedel, ze se tomu tak rika) a pekne to napral do auta co mel za levym ramenem. A svemu synovy jsem rikal : "Tak uz vis proc tatka couva podle vnejsich zrcatek a ucil to i mamku. Protoze za levym ramenem mas pri tomto couvani "mrtvy uhel" - nevidis tam. Kdyz couvas podle zrcatek tak mas prehled o celem prostoru za autem".
Jo a taky mam kombika.

A vlastne mozna je Yper bezobratli
Vodník
Tuesday 28 November 2006 - 11:44:17 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
Já dělal autoškolu v Třebíči, tak je to možná nějaký moravský krajový dialekt... ta sůva...
VGT: mě můžeš se seznamu vyškrtnout, já nárazníkům neubližuju, já zatím dycky trefil SPZ.
Legend
Tuesday 28 November 2006 - 12:12:49 Citovat
Legend
Uživatel #551
Registrován: Monday 02 January 2006 - 22:41:51
Příspěvků: 3116
někdy couvám podle zrcátek, někdy "na sůvu", podle situace. Ale někdy bývá lepší se otočit tak o 110°, aby se eliminoval slepý úhel...
Vodník: Ale je třeba dát si pozor na off-roady, tam se nedá dotknout koulí, ale náraz by šel do pátých dveří _;

[ Upraveno Tuesday 28 November 2006 - 12:15:08 ]

Moskvič 412 1971 1.5 55kW

Škoda 110LS 1.1 1976 46kW

Trabant 1.1 1991 31kW

Audi A5 Cabrio Multitronic 132kW

Mercedes C220d kombi W205 143kW

Mercedes S55 AMG Long LPG 265kW

Opel Vectra C kombi 1.8 16V LPG 90kW

Škoda Felicia Fun 1.6i 55kW
Yper
Tuesday 28 November 2006 - 12:22:02 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
No vidím, že spousta řidičů ještě není vyježděnejch! ?lola
2 Vodník: ..to není krajovej dialekt! To je jen a jen stará dobrá Autoškola s původním názvem "Svazarm".
Tam nehleděli jen na peněženku, ale taky na to, aby Tě něco naučili!

Ale teď ruku na srdce! A vážně!
Myslíte si všichni, že je skutečně dobré, aby ženy, které rozumí autům asi tak, že vědí kde jsou pedály (nedej bože jim jeden vzít když je posadíte do automatu) a kde je ten kulatej nesmysl, tak je učit nebo po nich chtít couvání na zrcátka.
Možná že neodřou levým předkem někoho jiného, ale zase obouchaj Vaše autou ze všech stran o hrany jinech aut! ?lola

Tím nechci snižovat jejich význam, protože zase uměj jiný věci!

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
vrgada
Tuesday 28 November 2006 - 13:06:48 Citovat
Host
Vzdy jsem couval na suvicku, ale od te doby, co mam omegu, couvam na zrcatka a ani to jinak nejde. Mame zkurvene udelany chodnik a silnici vypouklou do oblouku, takze ackovou omegou mohu najizdet jen popredku a beckovou jen pozpatku do branky predzahradky-jinak skrabu vyfukama o chodnik s rizikem urvani parohu:-(. Branu stavel kdysi strejda a rozmery zvolil podle trabanta, ktereho pred 40 lety vlastnil, takze mam na kazde strane od zrcatek 2cm mista (ackova ma mensi zrcatka-takze je to o neco lepsi a lepe se take zataci dopredu nez na zpatecku) Je to totiz do zatacky a hned po minuti sloupku branky musim dat plnej rejd-to by asi na suvicku opravdu neslo. Rika se, ze auto ma pri couvani 4 rohy a vsechny je zapotrebi hlidat a to je spise splneno pri couvani podle zrcatek. Ta suva je opravdu vhodna jen pri rovnem couvani, kdybych couval po svazarmovky (pamatuje jeste nekdo ten uzasny trenazer?), zrusil bych branu. Jinak couvani na pusinku je v dobe narazniku neplnicich funkci ponekud nevhodne. Ktery idiot vymyslel, ze budou narazniky v barve vozu, kdyz uz ze slova naraznik vyplyva, ze jsou od toho, aby se s nima narazelo. Drobne skrabance na cernem plastu se opravi smirglem. S metalizou je to ponekud horsi-snazim se nenarazet, ale opatrna pusinka vetsinou neublizi...
qpc
Tuesday 28 November 2006 - 14:03:53 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Yper a spol: když už šla řeč o těch ženách za volantem,doporučuji toto čtení:

Odkaz

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


JOB
Tuesday 28 November 2006 - 16:02:16 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Ják už tu někdo zmiňoval ,tak vzhledem k tomu že jsem jezdíval kamionem kde je couvání pouze o zrcátkách a odhadu tak couvám podle zrcátek pořád a se vším.Zvyk je železná košile. _;
Kamarád kamioňák taky couvá podle zrcátek,ale jednou nacouval z boku pod návěs ?lola

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Vodník
Tuesday 28 November 2006 - 20:44:27 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
Yper: netahej ženský do debaty o couvání, to je úplně jiný vlákno!

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1613 sec,0.1269 z toho dotazů.