• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra Hi - Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
prosim pomozte - nehraje rádio
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Lucka
Tuesday 17 October 2006 - 15:11:41 Citovat
Host
Ahoj,

kupila som si z bazaru astru a nejde mi na nej radio, pisem mi tam ze safe alebo nieco take, docitala som sa ze k tomu treba nejaky kod, alebo neviem co. Prosim moze mi niekto pomoct, v servise mi povedali ze bude treba menit radio ale to je dost drahe...

zo zadnej strany panelau radia su nejake kody

1614438 PHILIPS
GM 90506173
PA6 - GF15

a este na radiu je napisane ze philips car400 tak neviem ci toto staci, ale prosim ak niekto moze pomoct, hrozne by som sa potesila
Martas
Tuesday 17 October 2006 - 15:35:16 Citovat
Host
Lucka napsal ...

Ahoj,

kupila som si z bazaru astru a nejde mi na nej radio, pisem mi tam ze safe alebo nieco take, docitala som sa ze k tomu treba nejaky kod, alebo neviem co. Prosim moze mi niekto pomoct, v servise mi povedali ze bude treba menit radio ale to je dost drahe...

zo zadnej strany panelau radia su nejake kody

1614438 PHILIPS
GM 90506173
PA6 - GF15

a este na radiu je napisane ze philips car400 tak neviem ci toto staci, ale prosim ak niekto moze pomoct, hrozne by som sa potesila


1. Jmeno vlakna prosim pomozte mi nikomu nic nerekne a malokdo si ho precte
2. K Philips CAR 400 se kod ktery ti chybi neda vygenerovat

Takze nezbyva nez zadat treba v google odblokovani radii, firem ktere to delaji je pomerne dost a tady to stoji 500,- Kc
JOB
Tuesday 17 October 2006 - 16:46:30 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Ještě bych pořádně prohledal auto nebo případně zkusil kontaktovat předchozího majitele přes bazar.Já například našel všechny kódy napsané na řídící jednotce motoru.
Jen tak pro pořádek těch kódů bys měla znát víc né jen k rádiu. 1, Rádio
2, Imobilizér
3, klíč a možná ještě něco

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Lucka
Thursday 19 October 2006 - 21:06:24 Citovat
Host
Ahoj, chlapci tak som zbehla do servisu s tym, takze odblokovali mi to tu u nas v opli za 1500SK, ale rovno som dostala este aj tie dalsie kody co bola rec o nich, ten imobilizerik a neviem co este

a tak teraz ma napadlo kebyze chcem aby mi cdecka prehravalo alebo mp3 tak musim kupit nove radijko alebo sa to da aj nejako inak riesit? lobo pozerala som nove a su dost drahe

dakujem zatial za rady
Martas
Thursday 19 October 2006 - 21:11:28 Citovat
Host
Lucka napsal ...

Ahoj, chlapci tak som zbehla do servisu s tym, takze odblokovali mi to tu u nas v opli za 1500SK, ale rovno som dostala este aj tie dalsie kody co bola rec o nich, ten imobilizerik a neviem co este

a tak teraz ma napadlo kebyze chcem aby mi cdecka prehravalo alebo mp3 tak musim kupit nove radijko alebo sa to da aj nejako inak riesit? lobo pozerala som nove a su dost drahe

dakujem zatial za rady


Tohle tema je tu hojne reseno a staci abys hledala nicmene mas pouze dve cenove prijatelne moznosti :

1. Koupit relativne jakykoliv radio co prehrava CD/MP3 (i znackovy se da koupit v cene do 3000,- CZK) ale prestane ti fungovat udaje o radiu/CD na display a ovladani radia na volantu.
2. Sehnat si "redukci" ktera se strka misto kazety a do ni si pak pripojis libovolne zarizeni (discman, MP3 prehravac), ale musis pocitat se ztratou kvality reprodukce.
pepik
Friday 20 October 2006 - 06:37:46 Citovat
Host
za 3) us se dela redukce na CAR400 s pripojenim na CD menic, ale ten tevyjde stejne jak radio na MP3
Lucka
Sunday 22 October 2006 - 23:19:54 Citovat
Host
a kde by som mohla zohnat tu kazetu, ci tu redukciu teda alebo ako to volat? a kolko to asi stoji? dakujem cmuk
vvdd
Monday 23 October 2006 - 00:39:36 Citovat
Host
Odkaz
Sleduj českou annonci, kup si CDR 500 VDO a budeš mít pokoj, hraje dobře, komunikuje s displejem a dá se sehnat za 2500,- Kč nové.
Martas
Monday 23 October 2006 - 06:38:03 Citovat
Host
Lucka napsal ...

a kde by som mohla zohnat tu kazetu, ci tu redukciu teda alebo ako to volat? a kolko to asi stoji? dakujem cmuk


V kdejakym HiFi shopu nebo prodejne s elektronikpu, a dost casto se pred lety prinalovaly treba k Discmanum, cena je par stovek (200 - 300), ale kvalita jde dost do haje.

K prispevku vyse ohledne VDO CDR500 bych jen pripomenul ze se sice daji sehnat jako nove ale jsou 3 roky stare i kdyz nepouzite (vyroba davno skoncila), takze to ze je vyrobek novy je dost relativni a optika starne.

A pokud se rozhodnes pro koupi tak si dej pozor zda to radio neni v tkzv. Servisnim modu (hraje i bez panylku).

[ Upraveno Monday 23 October 2006 - 06:42:48 ]
Lucka
Monday 23 October 2006 - 19:50:56 Citovat
Host
Dakujem chlapci, kupila som tu redukciu a uz mi to vsetko ide tak ako ma

cmuk vam vsetkym

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2635 sec,0.2100 z toho dotazů.