• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra Hi - Fi :: Re: prosim pomozte - nehraje rádio
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Lucka
Odeslal: Tuesday 17 October 2006 - 15:11:41
Ahoj,

kupila som si z bazaru astru a nejde mi na nej radio, pisem mi tam ze safe alebo nieco take, docitala som sa ze k tomu treba nejaky kod, alebo neviem co. Prosim moze mi niekto pomoct, v servise mi povedali ze bude treba menit radio ale to je dost drahe...

zo zadnej strany panelau radia su nejake kody

1614438 PHILIPS
GM 90506173
PA6 - GF15

a este na radiu je napisane ze philips car400 tak neviem ci toto staci, ale prosim ak niekto moze pomoct, hrozne by som sa potesila
Poslední odpovědi
JOB
Odeslal: Monday 23 October 2006 - 20:57:47

Já ho mám taky v servisním módu a zatím žádnej problém.
Martas
Odeslal: Monday 23 October 2006 - 20:55:47

kosta napsal ...

Martas:ja to radio mam mam ho v servisnim modu a co je na tom špatnyho co jsi tim myslel?


Napriklad pri pokusu o zadani kodu zjistis ze to zadnej nebere a uz s tim bez servisu (prepnuti z5 a vycteni kodu) nic neudelas, do stejnyho rezimu se ti to muze hodit i pri vypadku proudu a to ze to nejde zakodovat a hraje bez panylku je celkem vyhoda pro zlodeje i kdyz ten to samo nevi ...

Navic me v servisu ten clovek rikal ze v servisnim modu to ma ve vypnutym stavu vyrazne vetsi spotrebu.

kosta
Odeslal: Monday 23 October 2006 - 20:51:40

Martas:ja to radio mam mam ho v servisnim modu a co je na tom špatnyho co jsi tim myslel?
Lucka
Odeslal: Monday 23 October 2006 - 19:50:56

Dakujem chlapci, kupila som tu redukciu a uz mi to vsetko ide tak ako ma

cmuk vam vsetkym
Martas
Odeslal: Monday 23 October 2006 - 06:38:03

Lucka napsal ...

a kde by som mohla zohnat tu kazetu, ci tu redukciu teda alebo ako to volat? a kolko to asi stoji? dakujem cmuk


V kdejakym HiFi shopu nebo prodejne s elektronikpu, a dost casto se pred lety prinalovaly treba k Discmanum, cena je par stovek (200 - 300), ale kvalita jde dost do haje.

K prispevku vyse ohledne VDO CDR500 bych jen pripomenul ze se sice daji sehnat jako nove ale jsou 3 roky stare i kdyz nepouzite (vyroba davno skoncila), takze to ze je vyrobek novy je dost relativni a optika starne.

A pokud se rozhodnes pro koupi tak si dej pozor zda to radio neni v tkzv. Servisnim modu (hraje i bez panylku).
vvdd
Odeslal: Monday 23 October 2006 - 00:39:36

Odkaz
Sleduj českou annonci, kup si CDR 500 VDO a budeš mít pokoj, hraje dobře, komunikuje s displejem a dá se sehnat za 2500,- Kč nové.
Lucka
Odeslal: Sunday 22 October 2006 - 23:19:54

a kde by som mohla zohnat tu kazetu, ci tu redukciu teda alebo ako to volat? a kolko to asi stoji? dakujem cmuk
pepik
Odeslal: Friday 20 October 2006 - 06:37:46

za 3) us se dela redukce na CAR400 s pripojenim na CD menic, ale ten tevyjde stejne jak radio na MP3
Martas
Odeslal: Thursday 19 October 2006 - 21:11:28

Lucka napsal ...

Ahoj, chlapci tak som zbehla do servisu s tym, takze odblokovali mi to tu u nas v opli za 1500SK, ale rovno som dostala este aj tie dalsie kody co bola rec o nich, ten imobilizerik a neviem co este

a tak teraz ma napadlo kebyze chcem aby mi cdecka prehravalo alebo mp3 tak musim kupit nove radijko alebo sa to da aj nejako inak riesit? lobo pozerala som nove a su dost drahe

dakujem zatial za rady


Tohle tema je tu hojne reseno a staci abys hledala nicmene mas pouze dve cenove prijatelne moznosti :

1. Koupit relativne jakykoliv radio co prehrava CD/MP3 (i znackovy se da koupit v cene do 3000,- CZK) ale prestane ti fungovat udaje o radiu/CD na display a ovladani radia na volantu.
2. Sehnat si "redukci" ktera se strka misto kazety a do ni si pak pripojis libovolne zarizeni (discman, MP3 prehravac), ale musis pocitat se ztratou kvality reprodukce.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0396 sec,0.0067 z toho dotazů.