• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Předřadný odpor ventilátoru-výměna
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Obluda
Monday 02 October 2006 - 09:59:56 Citovat
Host
Ahoj pánove,mam dotaz nefachčí mi první 2 rychlosti na ventilátoru(''vnitřního'') dohledal jsem že to jsou předřadné dpory,tak jsem to vše rozebral,ale skončil jsem stím že jsem vyčistil vše co se tam daůlo vyčistit,uhlíky pastorek... no jelikož nevím jak ty odpory vypadají,kde je mam hledat a jek se knim dostat když je to všechno tak krásně zadělané,to plastové kolo je tam pěkně nalisované
A dají se někde koupit?Nebo musím do autorizáku
Je to VA 2.0L c20NE Z KLIMOŠKOU
Díky
Jedna fotečka mě nakopne
Ještě jedna otázečka šlo by mi o autínka dát origoš počítač,některé calibry ho mají a co jsem našel na jejich stránkách tak to do nich jde dávat dodatečně,jak je na tom VA.
Děkuji mnohokrát!!
Václav GT
Monday 02 October 2006 - 10:11:05 Citovat
Host
Blok předřadných odporů k ventilátoru topení se dá koupit třeba tady Odkaz Je tam i fotka, tak si to prohlédni.
Palubní počítač se nedával pouze do Caliber, ale i do "obyčejných" VeA. Je to ale práce nad možnosti většiny amatérů, tady v poradně to někdo před časem podrobně popisoval - hledej !!
Václav GT
Monday 02 October 2006 - 10:16:46 Citovat
Host
Odkaz
Obluda
Monday 02 October 2006 - 10:44:22 Citovat
Host
Děkuji za odkaz,mají to tam,ale jak demontovat ty staré a nezničit přitom vše okolo __;
No 700kč za odpor to je docela dost nezdá se vám?A to je jen jeden,oni jsou tam 2 typy a každý má jinný konektor?
Marek
Monday 02 October 2006 - 11:29:21 Citovat
Host
No tak koukam na ten starý co mam vyhozený ve sklepě,ale netušim jak se knim dostat a popravdě nevím jak to rozebrat,oni ti tu určitě poradí,hodně zdaru
Obluda
Monday 02 October 2006 - 11:54:36 Citovat
Host
No opravdu si nevím rady,ještě mě napadlo jestly nemuže být špatný jen přepínač rychlostí?Jak zjistim co funguje a co ne?Přepínač,nebo odpory? Ufff
Děkuji za rady
Dmcd
Monday 02 October 2006 - 12:38:24 Citovat
Host
Obluda napsal ...

No opravdu si nevím rady,ještě mě napadlo jestly nemuže být špatný jen přepínač rychlostí?Jak zjistim co funguje a co ne?Přepínač,nebo odpory? Ufff
Děkuji za rady


casteji vyhori odpory nez prepinac - promerit se to da ohmmetrem po rozebrani...
Obluda
Monday 02 October 2006 - 13:00:20 Citovat
Host
Myslíš ty odpory?
To skusim,ale jak je vyndat ty staré????????
A jhak skusit ten přepínač?
Brouček
Monday 02 October 2006 - 13:20:15 Citovat
Host
Obluda napsal ...

Myslíš ty odpory?
To skusim,ale jak je vyndat ty staré????????
A jhak skusit ten přepínač?


No pokud ani nevíš jak vyzkoušet přepínač, a jak vyndat "odpory", tak si radši zajed někam k elektikářům,vyjde ti to levnějí, než když se v tom budeš hrabat a uděláš víc škody jak užitku
Obluda
Monday 02 October 2006 - 13:27:24 Citovat
Host
No já ty odpory prubnu,jen potřebuju vědět jak je vyndat...Díky

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1503 sec,0.1107 z toho dotazů.