• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér :: Re: Předřadný odpor ventilátoru-výměna
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Obluda
Odeslal: Monday 02 October 2006 - 09:59:56
Ahoj pánove,mam dotaz nefachčí mi první 2 rychlosti na ventilátoru(''vnitřního'') dohledal jsem že to jsou předřadné dpory,tak jsem to vše rozebral,ale skončil jsem stím že jsem vyčistil vše co se tam daůlo vyčistit,uhlíky pastorek... no jelikož nevím jak ty odpory vypadají,kde je mam hledat a jek se knim dostat když je to všechno tak krásně zadělané,to plastové kolo je tam pěkně nalisované
A dají se někde koupit?Nebo musím do autorizáku
Je to VA 2.0L c20NE Z KLIMOŠKOU
Díky
Jedna fotečka mě nakopne
Ještě jedna otázečka šlo by mi o autínka dát origoš počítač,některé calibry ho mají a co jsem našel na jejich stránkách tak to do nich jde dávat dodatečně,jak je na tom VA.
Děkuji mnohokrát!!
Poslední odpovědi
Obluda
Odeslal: Tuesday 03 October 2006 - 08:54:01

HM TO JE PĚKNÉ,ALE JÁ SE NA NĚ NEMOHU DOSTAT,JÁ TEN MLEJN A MAM I NA TÉ DRUHÉ STRANĚ JAKO BY TAKOVOU KLEC PŘES TEN ODPOR,NO JÁ HOLT SKUSIM SUNDAT TEN PLAST,PROSTĚ SE NA TO NEMOHU DOSTAT A MAM POCIT ŽE NA TOM MOTORKU SNAD ANI NIC NEŽ TY UHLÍKY NENÍ NENÍ TO NÁHODOU ZVLÁŠŤ MIMO TEN MOTOREK U TOHO KONEKTORU CO JE TO NA NĚJ VŠE NAPOJENÉ?JE TAM POD ŠROUBEK TAK TAM ASI NĚCO BUDE
DĚKUJU ZA TRPĚLIVOST
Brouček
Odeslal: Tuesday 03 October 2006 - 08:16:43

Obluda napsal ...

PromiŇ ale ten odkaz mi nejde zobrazit
Díky


promin, chybička se asi vloudila zkusím to znova.

Obluda
Odeslal: Tuesday 03 October 2006 - 07:54:02

PromiŇ ale ten odkaz mi nejde zobrazit
Díky
Obluda
Odeslal: Tuesday 03 October 2006 - 07:51:38

Ahoj,děkuji za reakci,co o to to vím že je to v jenom kusu už mi posílal odkaz Václav GT,ale já nevím jak to vyndat,nebo odletovat? __; je tam přesto ta plastová část a neni možno se tam ktomu pořádně dostat,musí se sundat ten plastoví ''mlejn''
Děkuju
Brouček
Odeslal: Tuesday 03 October 2006 - 07:41:32




tady máš obrázek, je to na pozici č.2
Brouček
Odeslal: Tuesday 03 October 2006 - 07:24:04

Obluda napsal ...

Jsme to včera z kámošem proměřili,tak spínač je v pohodě,teď,ale opět vyvstává otázka jak vyndat ty odpory??????
Díky


Nejsou to jednotlivé odpory, ale je to v jednom kuse.Musíš se dostat k motorku topení,Je to namontované přímo u něj.Samotná výměna je pak brnkačka.
Obluda
Odeslal: Tuesday 03 October 2006 - 06:22:32

Jsme to včera z kámošem proměřili,tak spínač je v pohodě,teď,ale opět vyvstává otázka jak vyndat ty odpory??????
Díky
Václav GT
Odeslal: Monday 02 October 2006 - 22:56:39

To můžeš změřit aniž bys to demontoval. Pokud to nepochopíš z tohoto obrázku Odkaz , poslechni Broučka .....
Obluda
Odeslal: Monday 02 October 2006 - 13:27:24

No já ty odpory prubnu,jen potřebuju vědět jak je vyndat...Díky

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0499 sec,0.0234 z toho dotazů.