• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
ze jsem se na to nevy*ral
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Henry
Wednesday 06 September 2006 - 17:28:23 Citovat
Host
Kutulin, blahozelam _;
Co sa tyka rypania v motore si moja krvna skupina
Vodník
Wednesday 06 September 2006 - 23:07:30 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
Kutulin, a není ti teď líto všech těch let, co jsi jezdil s rozpáranou spojkou...

[ Upraveno Wednesday 06 September 2006 - 23:08:11 ]
vrgada
Thursday 07 September 2006 - 07:03:16 Citovat
Host
2 Yper:-)
Jednou v noci po tme jsem si nedopatrenim sahl na VN kabely pri bezicim motoru-byla to nejvetsi sleha, co jsem, kdy v zivote dostal (zima sychravo a mokro), malem jsem se tam posadil na zem vedle auta...
....
Na druhe strane hesla jako HIGH VOLTAGE zni lepe nez nafta. A taky se mi nemuze stat, ze bych mel motor potecenej naftou, ze:-)
kutulin
Thursday 07 September 2006 - 14:12:10 Citovat
Host
Vodnik: a to vis, ze je mi to lito a o to vice si to ted uzivam. Ale popravde s 2.2 se dnes v bodovem systemu moc dobre rychle jezdit neda....Ale ja jezdim fakt slusne. Já ted miluju kdyz si to po okrsce brumlám 100vkou a motor má jen 1800ot za min....lázeň na duši. A kdyz chci bejt divokej tak si divoce pustím treba Divokeho Billa - kluky z Uval. Mejte se zatím všichni fajn. Kutulin.
kutulin
Friday 16 February 2007 - 17:46:36 Citovat
Host
Dle Ypera soudim ze mam neco s EGR ventilem.Tento tyden po nastartovani se mi po cca 10sec rozsviti kontrolka diag. Sama nezhasne, musim chcipnout a znova nastartovat.Zjistil jsem,ze se rozsviti i pri jizde tehdy, kdyz se zarazenym kvaltem dojizdim- dobrzduji treba na dalnici dojizdejici auto.Podotykam,ze se jizdni vlastnosti po rozsviceni kontrolky nezmeni,zadny nouzak, zadny pocit ztraty vykonu.Jen proste sviti kontrolka jinak vse OK. Mam VB 2001 2.2dti.Muj dotaz zni:je mozne aby to byl ventil EGR ikdyz se mi kontrolka rozsviti sama bez nastartovani motoru cca do 15 sec po zapnuti klicku? dekuji za reakce kutulin.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2344 sec,0.2023 z toho dotazů.