• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
CP+sklo+pripojisteni
Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Hombre
Thursday 07 September 2006 - 17:40:02 Citovat
Host
Taky sem to resil pres pojistovnu.Celni sklo na Zafiru stoji 13 000kc.Doporucuji pripojistit,mate klid a hlavne nemusite podvadet _;
Conn.Andre
Friday 08 September 2006 - 07:18:52 Citovat
Host
No, ja to jako prvni zkusil u original.. Po pul hodine dohadovani jsem odesel s tim, ze tam, uz nidky! Na pojistovnu to jde, ale... vse si musim vybehat sam. Oni by to maximalne nafotili. Jestli to pojistovna uzna, nebo neuzna jako poj. událost, je ale otazka. Zadne okno s pruhem Srba uz nedodava, tak ze bych tam mel jine sklo, dva dny by to tam lezelo. Ze by prendali dalnicni znamku, jsem se asi pomat a stalo by me to 18 tis, ktere mi pojistovna mozna da.
Tak jsem se nastval, zajel do normalniho autoskla. Bylo to cele zadarmo, s pojistovnou komunikuji jen oni. Za den to bylo hotove a meli cas hned, ne jako u Srby na objednani za tyden. Nevedel jsem, jeslti to bylo od kaminku, tak ho pro jistotu "udelal", aby nebyl problem s pojistovnou. Dalnicni znamku mi prendal, praci odvedl na jednicku, neposkrabali vubec nic a jeste jsem dostal 800 jako bonus, ze jsem to nechal delat u nich. _;
sosik
Friday 08 September 2006 - 20:45:22 Citovat
Host
kluci mam na čelnim skle 2dulky vystrašili jste mne protože to nemam připojištěni v ponděli tam letim doufam že nic nebudou mluvit jsou to asi 3mm dulky budou to kontrolovat?a když to připojistim tak od toho dne to plati?
Martas
Friday 08 September 2006 - 21:42:30 Citovat
Host
sosik napsal ...

kluci mam na čelnim skle 2dulky vystrašili jste mne protože to nemam připojištěni v ponděli tam letim doufam že nic nebudou mluvit jsou to asi 3mm dulky budou to kontrolovat?a když to připojistim tak od toho dne to plati?


Kazda normalni pojistovna se na sklo ktery si jdes pripojistit minimalne pujde podivat ...
sosik
Friday 08 September 2006 - 21:58:06 Citovat
Host
no tak to sem zvědav jestli nebudou mit kecy na ty dvě ďubky
Martas
Friday 08 September 2006 - 22:00:56 Citovat
Host
sosik napsal ...

no tak to sem zvědav jestli nebudou mit kecy na ty dvě ďubky


Kecy mit nebudou, nepojistej ti to ...
Anonymní
Friday 08 September 2006 - 22:25:21 Citovat
Host
uvidi se v ponděli jak jsou dusledni jestli to je jak pišeš ty
Martas
Friday 08 September 2006 - 22:28:41 Citovat
Host
Anonymní napsal ...

uvidi se v ponděli jak jsou dusledni jestli to je jak pišeš ty


No jasne, pokud budes mit kliku pojistej ti to od stolu, pokud ne muzes to zkusit jinde _;
stavik
Saturday 09 September 2006 - 06:28:16 Citovat
Host
U nekterych pojistoven pry jde pripojistit sklo i pres net.
Conn.Andre
Saturday 09 September 2006 - 10:43:07 Citovat
Host
Pokud uz na skle neco mas, tak zkus ne primo nejakou pobocku pojistovny, ale nejakeho pojistovaka jako samotneho.. Treba v autobazarech to myslim funguje docela dobre. Me to tedy jeden chlapek tenkrat nabizel, kdyz jsem se byl podivat na jednu omegu s prasklym sklem. Nefoti se to.. alespon u CP ne. Ale chvilicku bych pockal, nez to nahlasis.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1861 sec,0.1533 z toho dotazů.