• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Slepy privod do klapky ASTRA G Z14XE
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Monday 28 August 2006 - 10:31:08 Citovat
Host
Pratele, když jsem cistil klapku, vsiml jsem si, ze jedna hadice je pripojena k totalne slepymu privodu – dira konci ve stene klapky. Ale musí to prece jit do sani pod klapkou ne? Vi někdo, co to ma znamenat?
(Nevim presne, odkud ta hadice vede, nevidim tam, ale mohlo by to byt odvetravani klikovy skrine. Pak je tam ještě jedna hadice – od ventilu odvetravani nadrze, ale ta je ok – vyúsťuje do sani a jde snadno profouknout.)

Diky, zdravi David
macil
Tuesday 29 August 2006 - 00:59:48 Citovat
Host
Mám síce motor X18XE, ale tú hadicu tam mám tiež. Pod klapku ústi len asi 1mm dierou. Ja som ju mal zanesenú stuhnutým olejom, tak som tam strekol trochu čističa na karburátory, prešťúral ihlou a prefúkol stlačeným vzduchom.
Anonymní
Tuesday 29 August 2006 - 07:41:47 Citovat
Host
Tak to rad slysim. Ten privod sice vypada slepy, ale na vnitrni strane klapky je neco jako naznak 1mm dirky, nebo jeste mensi. Prostouchnout mi to moc neslo-nechtel jsem pouzivat moc nasili-vypadalo to jako vyrobni vada. Ale asi budu muset. Ten sajrajt je dost tvrdej.

Dik

Prida se nekdo dalsi?

Zdravi David
LeosU
Tuesday 29 August 2006 - 08:10:45 Citovat
Host
Motor X18XE taky jsem pri cisteni klapky musel prostouchnout , bylo to zacpane zapecenymy zbytky oleje . Slouzi to k udrzeni podtlaku u vackovych hrideli i pri volnobehu .

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1438 sec,0.1135 z toho dotazů.