• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Venkovní zrcátko
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Zdenda
Sunday 13 August 2006 - 11:10:12 Citovat
Host
Clapi nevíte jak mám rozebrat venkovní zrcátko, potřebuji sundat jen ty díly které jsou v barvě abych to mohl nechat nastříkat a mám strach tam zapáčit abych něco nezničil. Nebo musím sundat celě zrcátko? V knize jak na to se o rozebrání jednotlivých dílů zrcátka nic nepíše.
Martas
Sunday 13 August 2006 - 11:17:53 Citovat
Host
Zdenda napsal ...

Clapi nevíte jak mám rozebrat venkovní zrcátko, potřebuji sundat jen ty díly které jsou v barvě abych to mohl nechat nastříkat a mám strach tam zapáčit abych něco nezničil. Nebo musím sundat celě zrcátko? V knize jak na to se o rozebrání jednotlivých dílů zrcátka nic nepíše.
\

Mas VeA, VeBe nebo VeCe ?
Zdenda
Sunday 13 August 2006 - 11:22:27 Citovat
Host
Sory mám VeBe r. 2000
Zdenda
Monday 14 August 2006 - 17:08:15 Citovat
Host
Pánové není možné že by to z vás nikdo ještě nedělal???
Martas
Monday 14 August 2006 - 17:11:35 Citovat
Host
Jestli ho chces sundat cely tak musi dolu tapecirunk na dverich, ale demontovat ty jednotlivy plasty jsem na VeBe nezkousel, na VeA to slo se sroubovakem v pohode sundat i na namontovanym zrcatku.
Petr.S.
Monday 14 August 2006 - 18:22:07 Citovat
Host
Ten lakovanej plast je tam jenom nacvaknutej.Taky sem to nerozdělával, ale zjistil sem to když sem zrcátko vylepšil na parkovišti o lampu..kua
Anonymní
Tuesday 15 August 2006 - 11:14:01 Citovat
Host
jestli ma nekdo zajem, mam doma jedno levy zrcatko (u ridice) z Ve C r.v. 97 s vyhrivanim, el. a sfericky. Je funkcni. Jen ma po mensi nehode naprasklej ten malej plastovej kryt (prechod od kapoty) Kdyby mel nekdo zajem tak se mi ozvete na 604489781 nebo Email
Anonymní
Tuesday 15 August 2006 - 11:15:26 Citovat
Host
sorry, samozrejme ze z Ve B (nejak jsem se uklep)
KopA
Tuesday 15 August 2006 - 17:43:15 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
No ja sundaval jen ten malej plast. Zespodu je imbus kterej toci takovym ovalem je ho potreba natocit aby ten plast byl co nejvic volnej a pak se musi vycvaknout nevim ale ted kterym smerem bud ke kapote nebo ke sklu zrcatka jakoby ve smeru jizdy bud dopredu nebo dozadu. Jde to hrozne spatne musi se jakoby tahnout ven a pritom v tom smeru protoze to drzi na takovejch plastovejch lyzickach.

Jak se tohle sunda tak je potom pristup dovnitr zrcatka k tomu kulovymu kloubu a ted nevim jestli tam je sroub nebo to jde jen vycvaknout kazdopadne pak jde sundat ta obroucka se zrcatkem proste celej ten druhej kus co se dela barvenej.

Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg
Zdenda
Thursday 24 August 2006 - 12:45:31 Citovat
Host
KopA napsal ...

No ja sundaval jen ten malej plast. Zespodu je imbus kterej toci takovym ovalem je ho potreba natocit aby ten plast byl co nejvic volnej a pak se musi vycvaknout nevim ale ted kterym smerem bud ke kapote nebo ke sklu zrcatka jakoby ve smeru jizdy bud dopredu nebo dozadu. Jde to hrozne spatne musi se jakoby tahnout ven a pritom v tom smeru protoze to drzi na takovejch plastovejch lyzickach.

Jak se tohle sunda tak je potom pristup dovnitr zrcatka k tomu kulovymu kloubu a ted nevim jestli tam je sroub nebo to jde jen vycvaknout kazdopadne pak jde sundat ta obroucka se zrcatkem proste celej ten druhej kus co se dela barvenej.




KopA díky za radu udělal jsem to jak píšeš, akorát jsem musel po oddělání toho menšího krytu povolit šroubek co je na křížový šroubovák a vysunout celé zrcátko z toho šestihranného osazení, abych se mohl dostat na zobáčky k pdjištění toho velkého plastu. To je jen dodatek, jinak postup je správný. Ještě jednou dík.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1983 sec,0.1350 z toho dotazů.