• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Centrál nefunguje
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Pinkas
Wednesday 19 April 2006 - 14:18:02 Citovat
Host
Mám jen takovej hloupej dotaz. Jak se dá opravit centrální zamykání na dálkové ovládání. Baterka v klíčku je dobrá, ale na dálku auto nejde zamknout ani odemknout.
Kde je ten fígl. Díky za odpověď
Martas
Wednesday 19 April 2006 - 14:22:31 Citovat
Host
Pinkas napsal ...

Mám jen takovej hloupej dotaz. Jak se dá opravit centrální zamykání na dálkové ovládání. Baterka v klíčku je dobrá, ale na dálku auto nejde zamknout ani odemknout.
Kde je ten fígl. Díky za odpověď


Zadej si do vyhledavani centralni zamykani nebo dalkove ovladani je tam toho opravdu hodne.

Nicmene co vyzkouset synchronizaci (postup je napsanej v tech vlaknech nebo v navodu k autu) ?
Tomino75
Thursday 20 July 2006 - 17:57:13 Citovat
Host
Cau chlapi, potreboval bych poradit....prestal mi fungovat dálkový ovladac centrálu (integrovaný do klíce - V-B Car X18XE1 1999). Auto jsem normálne odemkl dálkou, ujel asi 10 km a už nezamkl. Pred tím nebyl žádný problém, dálka chodila jak "nová". Náhradní ovladac funguje normálne, takže je asi problém v onom dálkovém ovladaci. Baterii jsem menil (2x), ale problém je v tom, že nejde ani naprogramovat!!! Muže být ovladac K.O.?

Dík, Tom
Martas
Thursday 20 July 2006 - 18:53:42 Citovat
Host
Tomino75 napsal ...

Cau chlapi, potreboval bych poradit....prestal mi fungovat dálkový ovladac centrálu (integrovaný do klíce - V-B Car X18XE1 1999). Auto jsem normálne odemkl dálkou, ujel asi 10 km a už nezamkl. Pred tím nebyl žádný problém, dálka chodila jak "nová". Náhradní ovladac funguje normálne, takže je asi problém v onom dálkovém ovladaci. Baterii jsem menil (2x), ale problém je v tom, že nejde ani naprogramovat!!! Muže být ovladac K.O.?

Dík, Tom


Dalky jsou nachylny na "studeny spoje" pokud ti blika kontrolka signalizujici ze "to neco dela" tak lupa a hledat pripadne preventivne proletovat mikropajkou co kde najdes. Pokud to neblika muze byt zavada primo na kontaktech. Ale zrovna tak nejde vyloucit zavadu v elektronice jako takove.
Tomino75
Friday 21 July 2006 - 18:09:38 Citovat
Host
Tak jsem to vcera rozdelal, propajel co se dalo, pak lihova koupel, vysuseni. Napojil jsem to na osciloskop a zjistil, ze uz od toho tranzistoru nejde do vysílace ani tuk. Asi odesel ten obvod.
Takze je DO kaput.
Da se nekde sehnat nahrada?
Tom

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1385 sec,0.1104 z toho dotazů.