• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Kódy - rádio atd.
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Zdenka
Wednesday 05 April 2006 - 13:49:38 Citovat
Host
Ahojte, jak mi teď u prasklého rozvodového řemene měněj všechno, odpojili baterku a např. mi nezapojej rádio CDR bez kódu. Bezpečnostní kódy k vozu nemám. Myslíte, že bych je bez problémů měla dostat např. u Auto Staiger apod. autoirzovaného dealera? Co k tomu potřebuji předložit? Stačí jen přijet autem? dík!
Martas
Wednesday 05 April 2006 - 13:58:54 Citovat
Host
Zdenka napsal ...

Ahojte, jak mi teď u prasklého rozvodového řemene měněj všechno, odpojili baterku a např. mi nezapojej rádio CDR bez kódu. Bezpečnostní kódy k vozu nemám. Myslíte, že bych je bez problémů měla dostat např. u Auto Staiger apod. autoirzovaného dealera? Co k tomu potřebuji předložit? Stačí jen přijet autem? dík!


Na 300 a 400 jdou vygenerovat na ostatni budes mit levnejsi do srevisu tam chtej za zjisteni kodu 500 v Opelu to bude drazsi .....
Zdenka
Wednesday 05 April 2006 - 15:01:29 Citovat
Host
Hm... mam CDR 500. Takze obecne - problem by to byt nemel? Zjistit to jde. To je dulezita informace Snad k tomu staci velky technicak Nejaky smlouvy a faktury ke koupi vozu sice mam, ale. No. Ale!

Nevite, kde v Praze by to bylo mozny a zaroven levnejsi nez u Opel? Diky!
Martas
Wednesday 05 April 2006 - 15:08:01 Citovat
Host
Zase to tam mam 2x ...

[ Upraveno Wednesday 05 April 2006 - 20:41:12 ]
Martas
Wednesday 05 April 2006 - 15:09:34 Citovat
Host
Martas napsal ...

Zdenka napsal ...

Hm... mam CDR 500. Takze obecne - problem by to byt nemel? Zjistit to jde. To je dulezita informace Snad k tomu staci velky technicak Nejaky smlouvy a faktury ke koupi vozu sice mam, ale. No. Ale!

Nevite, kde v Praze by to bylo mozny a zaroven levnejsi nez u Opel? Diky!


Odkaz Petrovice, ale pokud to auto bylo koupeny tady tak by ti to po predlozeni velkyho technicaku meli u prodejce sdelit vsechno (klid imobiliser i radio), a po me u Steigera nechtel zadny penize ....


Zdenka
Wednesday 05 April 2006 - 16:02:21 Citovat
Host
Marťas, posílám pusu! Už jsem se domluvila. Díky!
Anonymní
Wednesday 05 April 2006 - 16:03:19 Citovat
Host
Martas napsal ...

Martas napsal ...

Zdenka napsal ...

Hm... mam CDR 500. Takze obecne - problem by to byt nemel? Zjistit to jde. To je dulezita informace Snad k tomu staci velky technicak Nejaky smlouvy a faktury ke koupi vozu sice mam, ale. No. Ale!

Nevite, kde v Praze by to bylo mozny a zaroven levnejsi nez u Opel? Diky!


Odkaz Petrovice, ale pokud to auto bylo koupeny tady tak by ti to po predlozeni velkyho technicaku meli u prodejce sdelit vsechno (klid imobiliser i radio), a po me u Steigera nechtel zadny penize ....





Jinak jsem 3. majitel, 1. byl z Francie, takže to by to zjišťování kódů mělo být asi dražší. S tím Staigerem jsi mne nadchnul
Martas
Wednesday 05 April 2006 - 16:09:56 Citovat
Host
Anonymní napsal ...

Jinak jsem 3. majitel, 1. byl z Francie, takže to by to zjišťování kódů mělo být asi dražší. S tím Staigerem jsi mne nadchnul



No ale auto prodany kdekoliv jinde bude trvat a bude to stat par desitek stokorun a navic ty kody budou jen ty co byly original takze jestli nekdo radio menil tak je to vic nez pravdepodobne ze nebude sedet a buh vi jaka byla historie auta a treba klice tam muzou bejt taky uplne jiny ....
Zdenka
Wednesday 05 April 2006 - 16:21:50 Citovat
Host
No uvidime. To se dopredu neda odhadnout. Ja doufam, ze tam nikdo nic nemenil. Nebyla to zadna havarka apod. Snad to vyjde.
Martas
Wednesday 05 April 2006 - 16:23:56 Citovat
Host
Zdenka napsal ...

No uvidime. To se dopredu neda odhadnout. Ja doufam, ze tam nikdo nic nemenil. Nebyla to zadna havarka apod. Snad to vyjde.


Pokud nechces pridelavat klice nebo dalku tak ty kody nepotrebujes a i klic se da udelat bez kodu a imobiliser si tam das z toho staryho

PS: Uz to mas opraveny (ten potkanej motor) ?

[ Upraveno Wednesday 05 April 2006 - 16:24:50 ]

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2396 sec,0.2063 z toho dotazů.