• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Kódy - rádio atd.
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Zdenka
Wednesday 05 April 2006 - 16:25:16 Citovat
Host
Z jakyho staryho?? Ceho staryho? Ja chci pridelat klice, samozrejme. Mam jen jeden. Neni to akutni. Ale chci. A kvuli tomu potrebuju ty kody. Mj. ted i kvuli tomu radiu. Ty me desis
JardaB
Wednesday 05 April 2006 - 16:47:51 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Vetsina copy studii na klice umi zkopirovat i imobilizer, urcite ale ne pro vsechny typy, takze bych to nejdriv zkusil tam.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Martas
Wednesday 05 April 2006 - 16:51:16 Citovat
Host
Zdenka napsal ...

Z jakyho staryho?? Ceho staryho? Ja chci pridelat klice, samozrejme. Mam jen jeden. Neni to akutni. Ale chci. A kvuli tomu potrebuju ty kody. Mj. ted i kvuli tomu radiu. Ty me desis


Tak to jo .... Imobiliser na 95% okopirovat nepujde (u aut nad rok 2000 by mel byt s plovoucim kodem a to nejde vycist) a potrebujes ty kody, dalka se preprogramovat da ....

Takze napred do Opla (ale kdyz budes mit kody tak treba Zraly ti klic s dalkou udela o dost levneji), myslim ze to jestli ti reknou jeden kod nebo tri bude stejne drahy.
Zdenka
Wednesday 05 April 2006 - 17:00:17 Citovat
Host
Kdo je Zraly? Kde je Zraly? Ten pan Červenka z Petrovic mi říkal, že se chystá právě rozšířit služby i na ty ostatní kódy. Mám počkat? Nebo teda jet do Opla, jen pro kódy a odtud pak někam na ty klíče? To je všechno co totiž teďka potřebuju - klíče a rádio. RV mám 2000.

Motor ještě neopravili. Dnes přišly prý díly, hlava je na přebroušení (je to OK pak? Nevíte? Nemělo by větší smysl ji rovnou vyměnit celou?), a když to je u nich, nechávám si tam dát i HF k mobilu. Tak těžko říct, ale ještě tak do půlky příštího týdne odhaduju, že to potrvá.
Martas
Wednesday 05 April 2006 - 17:24:57 Citovat
Host
Zdenka napsal ...

Kdo je Zraly? Kde je Zraly? Ten pan Červenka z Petrovic mi říkal, že se chystá právě rozšířit služby i na ty ostatní kódy. Mám počkat? Nebo teda jet do Opla, jen pro kódy a odtud pak někam na ty klíče? To je všechno co totiž teďka potřebuju - klíče a rádio. RV mám 2000.

Motor ještě neopravili. Dnes přišly prý díly, hlava je na přebroušení (je to OK pak? Nevíte? Nemělo by větší smysl ji rovnou vyměnit celou?), a když to je u nich, nechávám si tam dát i HF k mobilu. Tak těžko říct, ale ještě tak do půlky příštího týdne odhaduju, že to potrvá.



Napis mi na mejl Email

[ Upraveno Wednesday 05 April 2006 - 20:41:48 ]
Anonymní
Friday 14 April 2006 - 17:07:38 Citovat
Host
Martas napsal ...

Zdenka napsal ...

Kdo je Zraly? Kde je Zraly? Ten pan Červenka z Petrovic mi říkal, že se chystá právě rozšířit služby i na ty ostatní kódy. Mám počkat? Nebo teda jet do Opla, jen pro kódy a odtud pak někam na ty klíče? To je všechno co totiž teďka potřebuju - klíče a rádio. RV mám 2000.

Motor ještě neopravili. Dnes přišly prý díly, hlava je na přebroušení (je to OK pak? Nevíte? Nemělo by větší smysl ji rovnou vyměnit celou?), a když to je u nich, nechávám si tam dát i HF k mobilu. Tak těžko říct, ale ještě tak do půlky příštího týdne odhaduju, že to potrvá.



Napis mi na mejl Email



Promin! Dlouho jsem tu nebyla! Tak jsem nenapsala.
Anonymní
Monday 20 November 2006 - 19:47:49 Citovat
Host
Martas napsal ...

Zdenka napsal ...

Ahojte, jak mi teď u prasklého rozvodového řemene měněj všechno, odpojili baterku a např. mi nezapojej rádio CDR bez kódu. Bezpečnostní kódy k vozu nemám. Myslíte, že bych je bez problémů měla dostat např. u Auto Staiger apod. autoirzovaného dealera? Co k tomu potřebuji předložit? Stačí jen přijet autem? dík!


Na 300 a 400 jdou vygenerovat na ostatni budes mit levnejsi do srevisu tam chtej za zjisteni kodu 500 v Opelu to bude drazsi .....

Martin P.
Monday 20 November 2006 - 19:55:03 Citovat
Host
Martas napsal ...

Zdenka napsal ...

Ahojte, jak mi teď u prasklého rozvodového řemene měněj všechno, odpojili baterku a např. mi nezapojej rádio CDR bez kódu. Bezpečnostní kódy k vozu nemám. Myslíte, že bych je bez problémů měla dostat např. u Auto Staiger apod. autoirzovaného dealera? Co k tomu potřebuji předložit? Stačí jen přijet autem? dík!


Na 300 a 400 jdou vygenerovat na ostatni budes mit levnejsi do srevisu tam chtej za zjisteni kodu 500 v Opelu to bude drazsi .....


Co je treba pro vygenerování kodu na rádio CAR 400 za radu dík moc Martin P.
Martas
Monday 20 November 2006 - 19:58:35 Citovat
Host
Martin P. napsal ...

Co je treba pro vygenerování kodu na rádio CAR 400 za radu dík moc Martin P.


Jde vygenerovat pouze na Blaupunkt CAR400 ale ten je videt opravdu malokdy, vetsina je Philips CAR400.

Je na to program ....

[ Upraveno Monday 20 November 2006 - 20:01:18 ]
Martin P.
Thursday 30 November 2006 - 21:47:23 Citovat
Host
Mám Philips CAR400 jde vygenerovat i na tento typ?

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1394 sec,0.1105 z toho dotazů.