• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Nenastartuju
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Martas
Friday 31 March 2006 - 22:07:23 Citovat
Host
Zdenka napsal ...

Jinak ta Vectra je drsna limuzina r.v.1993/4, nicmene tehdy s plnou vybavou. No... zajimava zkusenost ?lola


Jo aha to je stara Vectra A tak to prece jen uz neni takovej "luxus" .....
Zdenka
Saturday 01 April 2006 - 13:36:29 Citovat
Host
Neni, to je pravda. Ale aspon jezdi. Na par dnu to preziju a pak zas hura do velkyho auta _;
Zdenka
Friday 14 April 2006 - 17:05:30 Citovat
Host
Tak to mam opraveny. Po 14 dnech. Vymenili komplet vsechno krome hlavy, tu jen zabrousili. S praci za 6000 Kc a soustruznickyma pracema za 2300 to dalo 21500 Kc. To jde, ne? (Menili cely rozvody, vc. pumpy, samozrejme remen, komplet sadu tesneni kolem hlavy - jen to stalo 2030 Kc) atd.

Jeste mne ceka bluetooth hands free na mou Motorolku a bude auto zas komplet. Jo a vlastne jsem uz taky vyresila ty klice.

Chvalim Staigera!!!! Sbalila jsem sva tri ditka s tim, ze se tam sjedu dohodnout, kdy mam prijet na zjisteni security kodu. A oni to udelali na pockani, za 600 Kc. Su spokojena

Hezky velikonoce! _;
Zdenka
Friday 14 April 2006 - 17:06:39 Citovat
Host
Jo a mam na tom novy ALU hec Teda zanovni, mooooooc krasny. Koupila jsem za 5tis. Nevim, jestli je to hodne nebo malo ale moc jsem si to prala )
Anonymní
Monday 01 January 2007 - 13:59:14 Citovat
Host
Zdeňka napsal ...

Ahoj všem,
včera vyjel se Žirafkou manžel (ehm...), no a auto nejede. Právě mi ho odtáhli do servisu. Nastartoval, ujel cca 200m (podotýkám, že s otevřenými 5. dveřmi... na což ho upozornily děti, na které dost foukalo , a zhaslo mu to. Pak už jen při otočení klíčkem všechno svítí, auto se snaží chytit, točí se startér, všechno jakoby normálně, ale nenastartuje. Jen se protáčí. Když zařadím jedničku, dvojku i zpátečku a klíčem mám otočeno na start, má auto tendenci jet dopředu/dozadu.

Nevím vůbec, co to může být. Nemáte tušení? Mám vybitou baterku v klíči na dálkovém ovládání, v klíči je imobilizér, může ta baterka na to mít vliv? Asi ne, co? Poradíte, prosím? Díky!!

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1412 sec,0.1143 z toho dotazů.