• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Nenastartuju
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Zdenka
Thursday 30 March 2006 - 14:59:02 Citovat
Host
Diky za info! Jeste neco: nebude pro mne velky problem koupit jinou Zafiru, event. Co si myslis - po te oprave tak, jak jsi ji dejme tomu popsal. Ma smysl to auto drzet? Nebude se to sypat cely furt dokola?
Martas
Thursday 30 March 2006 - 15:00:28 Citovat
Host
Zdenka napsal ...

Diky za info! Jeste neco: nebude pro mne velky problem koupit jinou Zafiru, event. Co si myslis - po te oprave tak, jak jsi ji dejme tomu popsal. Ma smysl to auto drzet? Nebude se to sypat cely furt dokola?



Kdyz ten remen budes po 60 000 km memit tak by se ti to stat nemelo, to spis pokud neprijdou pri sundany hlave na neco dalsiho ....
Zdenka
Thursday 30 March 2006 - 15:03:27 Citovat
Host
Díky! Tak uvidíme. Mám ho dva měsíce, tak kdyby byl větší problém, holt se toho zbavím.
NIO
Thursday 30 March 2006 - 20:42:19 Citovat
Host
na 1,6 to nebude tak hrozne. vymenit rozvody to je tak 3700 material, pak nejake ventily, vetsinou to untohoto motoru odnesou saci. typuji tak 6 kousku po 1000,-, tesneni pod hlavu 900,- stiratky ventilu tak 300,- a na praskle ventily novy voditka. jedno za 270,-
prace tak 2500,-
nenei potreba se toho zbavovat
Zdenka
Friday 31 March 2006 - 20:31:49 Citovat
Host
Ď!

Tak moji servisáci se docela vyznamenali. Půjčili mi Vectru (což při 3 dětech není zas až takový užitečný auto v provedení sedan, ale díky Bohu za to!), čímž mi znovu zprovoznili nohy, bo bez auta jsem ztracená. Takže dobrý.

A v Zafiře se budou měnit komplet rozvody, řemen samozřejmě, vodní pumpa, ale ne hlava motoru, tak aspoň něco ušetříme. I tak ale celkový rozpočet opravy se odhaduje na cca 20 000 Kč, jak už tady někdo naznačil.

NIO, díky za uklidnění. Já s tím měla různý obavy spojený, ale díky vám i zdejšímu webu jsem klidnější. Dík! _;
Martas
Friday 31 March 2006 - 20:57:30 Citovat
Host
Zdenka napsal ...

Ď!

Tak moji servisáci se docela vyznamenali. Půjčili mi Vectru (což při 3 dětech není zas až takový užitečný auto v provedení sedan, ale díky Bohu za to!), čímž mi znovu zprovoznili nohy, bo bez auta jsem ztracená. Takže dobrý.

A v Zafiře se budou měnit komplet rozvody, řemen samozřejmě, vodní pumpa, ale ne hlava motoru, tak aspoň něco ušetříme. I tak ale celkový rozpočet opravy se odhaduje na cca 20 000 Kč, jak už tady někdo naznačil.

NIO, díky za uklidnění. Já s tím měla různý obavy spojený, ale díky vám i zdejšímu webu jsem klidnější. Dík! _;



No ale to je podle me dost drahej servis

A jesli ti pujcili Vectru C tak to bych teda rozhodne nerek, ze je vevnitr mensi nez Zafira ktera je postavena na podvozku Astry.
Zdenka
Friday 31 March 2006 - 21:26:11 Citovat
Host
Nevím, jestli je hrozně drahej. Možná jo.

Ale jen to, co počítal NIO dělá cca 15000. A to do toho nezapočítal vodní pumpu. A možná práce je dražší než 2500 u toho "mého servisu". Nevyznám se v tom. Jsem ale limitována tím, že a) jim i přes všechny kolize furt věřím b) mám to kousek, což při třech miminech ocením zvlášť tehdy, kdy tam mám auto nechat a c) se ke mně chovají vždycky ok především z hlediska času opravy. Tož tak. A šéf je bejvalej oplák a rozumí těmto autům, což je pro mne také podstatné - a vlastně má i kontakty "dovnitř" do firmy, do autorizovaných servisů apod., což se skoro vždycky hodí.

Tož nevím.
Martas
Friday 31 March 2006 - 21:33:32 Citovat
Host
Aha z ty odpovedi jsem nepochopil ze budou delat i ventily jak se to potkalo
Zdenka
Friday 31 March 2006 - 22:03:09 Citovat
Host
To se omlouvam. Jsem trdlo. Auta miluju, ale nerozumim.... No jo.
Zdenka
Friday 31 March 2006 - 22:04:01 Citovat
Host
Jinak ta Vectra je drsna limuzina r.v.1993/4, nicmene tehdy s plnou vybavou. No... zajimava zkusenost ?lola

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1341 sec,0.1046 z toho dotazů.