• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Kontrola tlaku ve válcích 16,8 A+
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Kingo
Saturday 22 April 2006 - 21:36:51 Citovat
Host
Chci se zeptat, zdali je to OK, když mám změřený tlak ve válcích 16,8 A+? Je to týden starý údaj, ale nevím, zdali je to v pořádku?

Thx!
Martas
Saturday 22 April 2006 - 21:38:23 Citovat
Host
Kingo napsal ...

Chci se zeptat, zdali je to OK, když mám změřený tlak ve válcích 16,8 A+? Je to týden starý údaj, ale nevím, zdali je to v pořádku?

Thx!


Asi by bylo dobry rict jakej mas motor, kolik najeto ....

Podle udaji tipuju na diesel.
Anonymní
Saturday 22 April 2006 - 21:40:56 Citovat
Host
Martas napsal ...

Kingo napsal ...

Chci se zeptat, zdali je to OK, když mám změřený tlak ve válcích 16,8 A+? Je to týden starý údaj, ale nevím, zdali je to v pořádku?

Thx!


Asi by bylo dobry rict jakej mas motor, kolik najeto ....


Je to 1,4, najeto 91 000

Podle udaji tipuju na diesel.

Václav GT
Saturday 22 April 2006 - 22:08:51 Citovat
Host
Tlak se udává v Pascalech (Pa) a v jejich násobcích. 1 Pa=1 Newton/ m2). Povoleno je udávat tlak i v Barech. 1 Bar = 100 kPa. Fyzikální jednotka tlaku značená A+, co to je? Je to ve všech válcích stejné?
Anonymní
Saturday 22 April 2006 - 22:11:50 Citovat
Host
Václav GT napsal ...

Tlak se udává v Pascalech (Pa) a v jejich násobcích. 1 Pa=1 Newton/ m2). Povoleno je udávat tlak i v Barech. 1 Bar = 100 kPa. Fyzikální jednotka tlaku značená A+, co to je? Je to ve všech válcích stejné?



Asi ano, na prosbu změření tlaku ve válcích mi napsali v reportu 16,8 A+, tak nevím
Martas
Saturday 22 April 2006 - 22:14:26 Citovat
Host
Anonymní napsal ...

Václav GT napsal ...

Tlak se udává v Pascalech (Pa) a v jejich násobcích. 1 Pa=1 Newton/ m2). Povoleno je udávat tlak i v Barech. 1 Bar = 100 kPa. Fyzikální jednotka tlaku značená A+, co to je? Je to ve všech válcích stejné?



Asi ano, na prosbu změření tlaku ve válcích mi napsali v reportu 16,8 A+, tak nevím



Pokud je ve vsech valcich stejnej (pri udaji 16 by se asi dalo tolerovat rozmezi 2 jednotek) a nezere ti to olej a jezdi to "normalne" bych to neresil.
NIO
Sunday 23 April 2006 - 10:36:22 Citovat
Host
pookud je to tedy opravdu jak tu nekdo pise 1,4 tak tam 16 nebude ani nahodou. max 13 a to uz je pri tech km azaz.
Anonymní
Sunday 23 April 2006 - 10:40:28 Citovat
Host
NIO napsal ...

pookud je to tedy opravdu jak tu nekdo pise 1,4 tak tam 16 nebude ani nahodou. max 13 a to uz je pri tech km azaz.



Tak to fakt nechápu, proč mi to tam napsali Fakt, dnes člověk nemůže někomu věřit... Zakladatel
Gizmo_CZ
Sunday 23 April 2006 - 17:08:34 Citovat
Host
1.7 DTL má max povolený rozdíl mezi válci __; 1.5 bar u benzinu je to 1 bar

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2101 sec,0.1629 z toho dotazů.