• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra Hi - Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zadne reproduktory v Astre G
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Steven
Saturday 02 September 2006 - 13:24:09 Citovat
Host
tak neviem, vie mi niekto povedať či sú v zadných dverách privedené káble k reprákom, pokiaľ tam nie sú zamontované žiadne repráky? (Chcem tam osadiť nejaké lepšie sám, len neviem, či nebudem musieť k nim ešte ťahať káble).
spodli
Sunday 03 September 2006 - 01:47:42 Citovat
Host
do zadních dveřích se nedávaly aspoň já je tam v astře F nemám, jsou jenom ve předu a v zadu u plata, jestli chceš dávat repráky do plata tak je hlavně nedávej do původního, ale kup si ho z MDF desky na tvůj typ auta ho prodávaj tady:
Odkaz
qpc
Sunday 03 September 2006 - 11:22:15 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
přesně tak,to plato jedině MDF a bude klid a když tam dáš slušné ovály,beudeš mít co poslouchat.Repro v zadních dveřích ti nebude hrát moc do prostoru.Kabeláž k repro tam ,,asi,, nebude,píšu asi,jelikož u OPLA neni nic jisté,ale tohle většinou nedělali,pokud to nezapojovali už ve výrobě.

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Steven
Sunday 03 September 2006 - 14:04:51 Citovat
Host
Asi sme sa nerozumeli, ja som sa pýtal, či v zadných dverách sú už vyvedené káble k reprákom (Pri kúpe tam repráky neboli osadené). Dokúpim iba repro do zadných dverí, len dúfam že tam nájdem káble, na ktoré tie repráky len pripojím. Nechce sa mi kôli tomu už teraz rozoberať tapacírum, tak ma to zaujíma dopredu.
qpc
Sunday 03 September 2006 - 20:19:18 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
ale já psalKabeláž k repro tam ,,asi,, nebude,píšu asi,jelikož u OPLA neni nic jisté,ale tohle většinou nedělali,pokud to nezapojovali už ve výrobě.

Abys tomu dobře rozuměl,nikdo ti to neodpřísáhne.U Opla dokázali v jedné sérii udělat přípravu třeba na repro nebo el.okna a u druhého auta to nebylo.Proto si myslim,že tam spíše nebudou,neni nic lehčího než kouknout do průchodky co ti jde do dveří za kabely.

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2343 sec,0.1939 z toho dotazů.