• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra Hi - Fi :: Re: Zadne reproduktory v Astre G
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
mirec
Odeslal: Tuesday 14 March 2006 - 21:13:58
Zdravím Vás páni.
Mám už objednanú Astru classic II, teda G -čkovú radu - funglača.
Teraz riešim hudbu do tohto vozila. Predné repráky budú osadené už z výroby, ale zadné stále riešim. Do zadných dverí idu reproduktory o priemere 130 mm. Opel by mi vedel zabezpečiť originál repraky - nejakých 1800.-Sk.
Neviem však, či zvuk v reprákoch osadených do zadných dverí dostatočne vynikne, a či tieto repraky sú kvalitné a do akej miery. Nemusím mať super hudbu, ale nech to je príjemné na posluch. Zvažujem i trojpásmové do zadného plata, len neviem, či mi to nebude prekážať pri zatváraní a otváraní zadných dverí (hmotnosť, kabeláž a tak). Počul som i také názory, že v zadnom plate (lepšia ozvučnica - ktorú tvorí batožinový priestor) je možno až o 60% kvalitnejšií zvuk ako v zadných dverách. V tých zadných dverách by sa mi to videlo praktickejsie. Ale prednosť bude mať tá verzia, čo dá kvalitnejší zvuk. Tak aký je váš názor? Ďakujem.
Poslední odpovědi
qpc
Odeslal: Sunday 03 September 2006 - 20:19:18

ale já psalKabeláž k repro tam ,,asi,, nebude,píšu asi,jelikož u OPLA neni nic jisté,ale tohle většinou nedělali,pokud to nezapojovali už ve výrobě.

Abys tomu dobře rozuměl,nikdo ti to neodpřísáhne.U Opla dokázali v jedné sérii udělat přípravu třeba na repro nebo el.okna a u druhého auta to nebylo.Proto si myslim,že tam spíše nebudou,neni nic lehčího než kouknout do průchodky co ti jde do dveří za kabely.
Steven
Odeslal: Sunday 03 September 2006 - 14:04:51

Asi sme sa nerozumeli, ja som sa pýtal, či v zadných dverách sú už vyvedené káble k reprákom (Pri kúpe tam repráky neboli osadené). Dokúpim iba repro do zadných dverí, len dúfam že tam nájdem káble, na ktoré tie repráky len pripojím. Nechce sa mi kôli tomu už teraz rozoberať tapacírum, tak ma to zaujíma dopredu.
qpc
Odeslal: Sunday 03 September 2006 - 11:22:15

přesně tak,to plato jedině MDF a bude klid a když tam dáš slušné ovály,beudeš mít co poslouchat.Repro v zadních dveřích ti nebude hrát moc do prostoru.Kabeláž k repro tam ,,asi,, nebude,píšu asi,jelikož u OPLA neni nic jisté,ale tohle většinou nedělali,pokud to nezapojovali už ve výrobě.
spodli
Odeslal: Sunday 03 September 2006 - 01:47:42

do zadních dveřích se nedávaly aspoň já je tam v astře F nemám, jsou jenom ve předu a v zadu u plata, jestli chceš dávat repráky do plata tak je hlavně nedávej do původního, ale kup si ho z MDF desky na tvůj typ auta ho prodávaj tady:
Odkaz
Steven
Odeslal: Saturday 02 September 2006 - 13:24:09

tak neviem, vie mi niekto povedať či sú v zadných dverách privedené káble k reprákom, pokiaľ tam nie sú zamontované žiadne repráky? (Chcem tam osadiť nejaké lepšie sám, len neviem, či nebudem musieť k nim ešte ťahať káble).
Bad.Man
Odeslal: Friday 28 April 2006 - 08:50:06

No já měl na VeA 2000 originální osazení .... na diskotéku to nebylo ale uvnitř to hrálo dobře a i výkonově to zvládalo .... jen jsem to doplnil o zesík a basovou tubu do kufru .... nic víc .... záleží fakt na tom, jaký máš nároky ....
Martas
Odeslal: Friday 28 April 2006 - 08:27:16

Stefan napsal ...

Tak som chcel namontovať svojpomocne repro do zadných dveri (Astra G 2002), ale na tom mieste je napnutá nejaká fólia. Môžem tú fóliu odrezať, alebo má nejakú špeciálnu funkciu?
Ďalej by som chcel vedieť, či k zadnym repro sú už privedené káble. Kým je tam tá fólia, tak tam nič nevidím.
Dík za radu.



To je kryci folie proti vlhku, vzadu je to jedno vepredu se s ni musi opatrne pokud mas i bocni arbagy plni funkci clony pro snimace tlaku ve dverich.
Stefan
Odeslal: Friday 28 April 2006 - 08:24:35

Tak som chcel namontovať svojpomocne repro do zadných dveri (Astra G 2002), ale na tom mieste je napnutá nejaká fólia. Môžem tú fóliu odrezať, alebo má nejakú špeciálnu funkciu?
Ďalej by som chcel vedieť, či k zadnym repro sú už privedené káble. Kým je tam tá fólia, tak tam nič nevidím.
Dík za radu.
Martas
Odeslal: Tuesday 14 March 2006 - 21:46:46

mirec napsal ...
Martas: Takto som to pocul aj ja, preto sa pýtam. Údajne originál hudba od predajcov vozidiel nie je prilis kvalitná. Nedokázem to vsak posudit prakticky.


No VeBe v originalnim osazeni je o necem uplne jinym, ale nerikam to kvuli srovnani (ono to dost dobre srovnavat nejde), proste si myslim ze to co je osazeno v Astrach G fakt neni dobry a to nemluvim o tom ja po dvou letech ty plasty drncej.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0750 sec,0.0356 z toho dotazů.