• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra Hi - Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zadne reproduktory v Astre G
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
mirec
Tuesday 14 March 2006 - 21:13:58 Citovat
Host
Zdravím Vás páni.
Mám už objednanú Astru classic II, teda G -čkovú radu - funglača.
Teraz riešim hudbu do tohto vozila. Predné repráky budú osadené už z výroby, ale zadné stále riešim. Do zadných dverí idu reproduktory o priemere 130 mm. Opel by mi vedel zabezpečiť originál repraky - nejakých 1800.-Sk.
Neviem však, či zvuk v reprákoch osadených do zadných dverí dostatočne vynikne, a či tieto repraky sú kvalitné a do akej miery. Nemusím mať super hudbu, ale nech to je príjemné na posluch. Zvažujem i trojpásmové do zadného plata, len neviem, či mi to nebude prekážať pri zatváraní a otváraní zadných dverí (hmotnosť, kabeláž a tak). Počul som i také názory, že v zadnom plate (lepšia ozvučnica - ktorú tvorí batožinový priestor) je možno až o 60% kvalitnejšií zvuk ako v zadných dverách. V tých zadných dverách by sa mi to videlo praktickejsie. Ale prednosť bude mať tá verzia, čo dá kvalitnejší zvuk. Tak aký je váš názor? Ďakujem.
JOB
Tuesday 14 March 2006 - 21:18:50 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Když necháš origo ve předu tak je nech i v zadu a jestli jsi náročnější tak to vyměň komplet

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Prazdroj
Tuesday 14 March 2006 - 21:22:47 Citovat
Prazdroj

Uživatel #419
Registrován: Monday 29 August 2005 - 22:19:11
Příspěvků: 827
Mam origoš a jsou dbrý a vyniknou..

Západní čechy, Škoda 100, Škoda 105,Daevo,Matiz,Astra G, Kadett, Zafira, Vectra A, Vectra B,Pegot Boxer
Martas
Tuesday 14 March 2006 - 21:36:16 Citovat
Host
Nevim jestli nejsem prilis narconej ale v Astre G hrajou originalni repraky dost nanic, nizky kmitocty temer zadny a vykonove taky silne pokulhavaj.
mirec
Tuesday 14 March 2006 - 21:42:58 Citovat
Host
Martas: Takto som to pocul aj ja, preto sa pýtam. Údajne originál hudba od predajcov vozidiel nie je prilis kvalitná. Nedokázem to vsak posudit prakticky.
pepik
Tuesday 14 March 2006 - 21:44:49 Citovat
Host
mirec: zalezi na tvich financich kolik hodlas investovat.
NA VeB jsem vymenil predni 16ky Meyma a zadni 13ky Infinity.
Co do kvality reprodukovane hudby bezesporu lepsi nez org.
Martas
Tuesday 14 March 2006 - 21:46:46 Citovat
Host
mirec napsal ...
Martas: Takto som to pocul aj ja, preto sa pýtam. Údajne originál hudba od predajcov vozidiel nie je prilis kvalitná. Nedokázem to vsak posudit prakticky.


No VeBe v originalnim osazeni je o necem uplne jinym, ale nerikam to kvuli srovnani (ono to dost dobre srovnavat nejde), proste si myslim ze to co je osazeno v Astrach G fakt neni dobry a to nemluvim o tom ja po dvou letech ty plasty drncej.
Stefan
Friday 28 April 2006 - 08:24:35 Citovat
Host
Tak som chcel namontovať svojpomocne repro do zadných dveri (Astra G 2002), ale na tom mieste je napnutá nejaká fólia. Môžem tú fóliu odrezať, alebo má nejakú špeciálnu funkciu?
Ďalej by som chcel vedieť, či k zadnym repro sú už privedené káble. Kým je tam tá fólia, tak tam nič nevidím.
Dík za radu.
Martas
Friday 28 April 2006 - 08:27:16 Citovat
Host
Stefan napsal ...

Tak som chcel namontovať svojpomocne repro do zadných dveri (Astra G 2002), ale na tom mieste je napnutá nejaká fólia. Môžem tú fóliu odrezať, alebo má nejakú špeciálnu funkciu?
Ďalej by som chcel vedieť, či k zadnym repro sú už privedené káble. Kým je tam tá fólia, tak tam nič nevidím.
Dík za radu.



To je kryci folie proti vlhku, vzadu je to jedno vepredu se s ni musi opatrne pokud mas i bocni arbagy plni funkci clony pro snimace tlaku ve dverich.
Bad.Man
Friday 28 April 2006 - 08:50:06 Citovat
Host
No já měl na VeA 2000 originální osazení .... na diskotéku to nebylo ale uvnitř to hrálo dobře a i výkonově to zvládalo .... jen jsem to doplnil o zesík a basovou tubu do kufru .... nic víc .... záleží fakt na tom, jaký máš nároky ....

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1941 sec,0.1535 z toho dotazů.