• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Pravé zadní dveře
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Jirka
Saturday 11 March 2006 - 17:59:48 Citovat
Host
Nazdar lidi. Můžete mi prosím poradit? Mám zavřené zadní pravé dveře, čudl chodí nahoru a dolu ale dveře nejdou otevřít. Kliky vůbec nereagujou, tváří se spíš jako kdyby byly dveře zamknuté. Dveře jsem rozebral ale nejde vidět že by táhla nebo něco jiného mechanického bylo špatné. Poraďte prosím. Díky moc
prtka
Saturday 11 March 2006 - 19:20:03 Citovat
Host
Počkej parde...jak čudl chodí nahoru dolů...chceš říct,že otevřeš centrálem a čudl jde nahoru a nic...to se mi zdá jako nesmysl...a nebo ho rukou dáváš nahoru a nic
jo jak ses dostal k těm táhlům aby jsi zkontroloval jestli jsou vypadlé nebo nejsou

<span class='smallblacktext'>[ Upraveno So bře 11 2006, 07:46 ]</span>
Jirka
Saturday 11 March 2006 - 21:40:51 Citovat
Host
Demontoval jsem čalounění dveří při zavřených dveřích.
prtka
Sunday 12 March 2006 - 06:40:11 Citovat
Host
Jirko stejně jsi mi neodpověděl co jsem chtěl vědět...pánové nezlobte se na mě,ale fakt si někdy připadám,jak u blbých...já ti rád pomůžu,ale musím znát alespoň min. informací o tvém problému...já se tě ptal...jestli když otočíš klíčkem...nebo zmáčkneš centrál,jestli ti čudel vyjede sám nebo ti vyjíždí jen,když ho ručně ten čudel vystrčíš nahoru
A na ty dveře jsem se ptal schválně,abych mohl odhadnout,jak ti poradit...jak jsi šel na problém...a vidím,že na problém jsi šel dobře ale o zámku jsi mi řekl zase prd
Jo a ještě jedna věc,kterou ti musím vytknout...taky sis to mohl zařídit ,aby se ti to posralo u předních...tam se to lépe dělá doufám,že jsi pochopil můj ranní humor..hihihi
Jak máš oddělané to čalounění,tak tam strč ruku a oddělej konektor od zámku...ze spodu na něj zatlačíš vyskočí ti pojistka...a pak ho vytáhneš...budou ti tam zavazet ty táhla a lišta po které se spouští okno...prvně vyzkoušej jestli jde do zámku vůbec proud...nejsem elektronka nevím jak...vím jenom ,že jak zmáčkneš centrál nebo otočíš klíčkem,tak je tam chvilkový proud...to ti musí zjistit elektrikář...pokud tam proud nebude...je problém v přívodu...a musel by jsi do zámku dostat přes konektor nějak proud,aby se ti to otevřelo
Pokud proud bude...tak je buď spálený motorek nebo mikrospínač a neotevřeš to jinak než,že rozřežeš dveře do kříže to byl už můj druhý ranní vtípek nic neřež!!!!!!!!
Oddělej ty táhla pokud už je nemáš oddělané a tu lištu...drží na dvouch torx šroubech...myslím 40.Uprostřed zámku...asi 2cm od spodního okraje...vyvrtáš...vypájíš...vysekáš ostrým šroubovákem díru ,do té umělé hmoty krytu a bude na tebe koukat páčka z čela ve tvaru plné podkovy asi 5x5 mm...za tu páčku šroubovákem potáhneš dolů a zatlačíš do dveří......pokud chceš zámek vyměnit a nechceš ho opravit...tak tu spodní část rozflákej a nemusíš se srát s dírou...pak torxama T40 odšroubuješ zámek a buď vyměníš nebo rozděláš a pokud není spálený motorek vyměníš mikrospínač a zámek pofrčí dál...tu díru v tom zámku samo nějak zalepíš...k funkci nebude vadit
Jo a ještě do dveří svítilnu a zrcotko...bez toho nic neuděláš...a dobré nervy
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Ne bře 12 2006, 06:51 ]</span>
Jirka
Sunday 12 March 2006 - 10:25:46 Citovat
Host
Tak jsem to udělal přesně jak si mi to řekl a podařilo se. Díky moc za radu. Jestli se někdy vživotě setkáme tak ti koupim panáka. Díky moc.
Jirka
Sunday 12 March 2006 - 10:46:27 Citovat
Host
Můžeš mi prosím tě ještě poradit jak mám ten zámek rozebrat. Jaksika mi to nejde. Díky předem moc
prtka
Sunday 12 March 2006 - 11:02:12 Citovat
Host
jaksika můžu tywe...ale otevřítdveře v závoře..oprava zámku...to už je tak...ani nevím kolik tisíc dělám si prdel odšroubuješ ty myslím 3 šroubky...odpáčíš ty 2 železné packy co ho drží pohromadě...strčíš širší šroubovák doprostřed zámku až k tomu středovému čepu...a šroubovákem zapáčíš ,jakoby jsi šroubovaj a z toho čepu to odpáčíš...vyndáš ten tišťák a vyndáš tu umělohmotnou klec s motorkem...vyndáš motorek..dáš ho na konektor i stim tišťákem a zmáčkneš dálkáč...zjistíš jestli je motorek vpořádku...jestli jo...vemeš tem tišťák a zespodu je mikrospínač ,který odpájíš a kopíš nový Odkaz ten první 18,10 s DPH a je to
Jirka
Sunday 12 March 2006 - 11:25:29 Citovat
Host
Které dvě železné packy. To jsem trochu nepochopil. Ten čep se mi zatím nedaří ale uvidíme.
prtka
Sunday 12 March 2006 - 11:27:51 Citovat
Host
tywe kdyby jsi dal mail...tak to máš i z obrázky
Jirka
Sunday 12 March 2006 - 11:31:05 Citovat
Host
Email

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1432 sec,0.1144 z toho dotazů.