• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
krokovy motorek volnobehu
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
fist
Sunday 12 December 2004 - 22:31:05
Host
Tak jsem se do toho pres vikend pustil Vsechno jsem nafotil a ulozil na web odkazy jsou tyto:

zaslepeni EGR: Odkaz

krokovy motorek:
Odkaz

Po vycisteni krokace a zaslepeni EGR jsem to byl projet. Otacky nekolisaji, jeste jsem zvedav co to bude delat pri zahratym motoru, protoze pak to chcipalo. Zahrate jsem to mel, ale ne dlouho, zatim nezhasl. Pri prvnim startu a prislapnuti plynu bylo slyset 2x klapnutí, asi vycistena saci klapka a pak pri akceleraci na 3 stupen kolem 5 tisic otacek se ozvalo asi na 2 sec zahvizdani jako bych mel turbo. Auto ale jede zive jako das, snad nebude chcipat.

Budu to ted sledovat, pripadne napisu co a jak.
-pease- a thnx
DavidST
Monday 13 December 2004 - 12:54:11
Host
Ja mel probleny ze me to chcipalo kdyz sem to hnal a pak sem vyradil.....Byl to ERG ventil...Byl vycisten a je to ok ale jak ctu ze vam prestali kolisat otazky po jeho zaslepeni,tak chci vedet zda by to pomohlo i me 1.6 16v rv 96.... &|
fist
Monday 13 December 2004 - 14:01:03
Host
Ja jsem predevsim cistil motorek volnobehu, to EGR mi poradil NIO a jak jsem ho mel venku, tak sem si rikal, proc spinit motor a tak sem udelal zaslepku. Ty otacky mozna vyresil krokac. Kazdopadne pokud jsem se docetl spravne, EGR ma pouze ekologickou funkci a na katalyzator nema vliv zdali EGR mas nebo ne. Doufam, protoze kat mam ok a nerad bych ho zaslepenym EGR zrusil.
NIO
Monday 13 December 2004 - 20:23:43
Host
fist193.84.208.46 napsal ...
Ja jsem predevsim cistil motorek volnobehu, to EGR mi poradil NIO a jak jsem ho mel venku, tak sem si rikal, proc spinit motor a tak sem udelal zaslepku. Ty otacky mozna vyresil krokac. Kazdopadne pokud jsem se docetl spravne, EGR ma pouze ekologickou funkci a na katalyzator nema vliv zdali EGR mas nebo ne. Doufam, protoze kat mam ok a nerad bych ho zaslepenym EGR zrusil.


niceho se neboj. spis naopak.
DavidST
Tuesday 14 December 2004 - 08:37:04
Host
Akdyz zaslepim ERG tak mi to nebude vyhazovat chybu ???
riwal
Tuesday 14 December 2004 - 09:28:00
Host
Právě ho musíą zaslepit podloľkou a on bude makat na prázdno a diagnostika si myslí, ľe je vąe ok a zároveň se EGR nezasírá.
fist
Tuesday 14 December 2004 - 18:43:32
Host
Jj, presne. Hele Riwalovi uberte posty, nebo ty hvezdicky rozbouraji forum
Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2579 sec,0.2174 z toho dotazů.