• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
krokovy motorek volnobehu
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
fist
Monday 06 December 2004 - 18:40:05
Host
Tak dneska mi to sciplo. Pak nastartuju, chytne hned a zase chcipne, pak este 2x, pritom svitila oranzova potvora. Pak nastartuju, pridam na plynu a kontrolka zhasla a motor bezel, po ceste mi to pak na krizovatce pri dojezdu chciplo tak 3x. V servisu mi rikali (byl zrovna naahodou kolem) ze krokovy motorek 6500 cista ruka. Pomooc neda se nejak vycistit? Moc to ani nekolisa ... diks
NIO
Monday 06 December 2004 - 20:42:07
Host
motor ???? typ
fist
Monday 06 December 2004 - 21:12:57
Host
xe18x vebe 98'
Andrej
Tuesday 07 December 2004 - 10:55:11
Host
V servisu meli pravdu.
Daji se s tim delat 2 veci -
nejdriv zkus ho vyndat, prostrikat kapalinou na cisteni karbecu (napr Wynn's Carb cleaner), pak dej zpatky - bud se to zacne chovat slusne nebo ne. Jestli jo, mas vyhrano, pokud ne, muzes zajet ke mne, umim to vylecit (se zarukou).
Email
aaa
Tuesday 07 December 2004 - 11:31:57
Host
kdyľ budeą v tom čiątění,vyčisti i vzduchovou klapku,lepí se na ní mastnej bordel a pak nedovírá(je hned vedle)
Andrej
Tuesday 07 December 2004 - 12:50:37
Host
Souhlas s aaa, i kdyz je to spis preventivni udrzba, vadu ventilu volnobehu to neodstrani.
fist
Tuesday 07 December 2004 - 14:41:17
Host
dikes, a muzu vedet kde ho najdu? Dneska jsem jel do prace a nic, ani jednou to nesciplo, nemuze bejt treba nekde uvolneny nebo zoxidovany konektor?
Andrej
Tuesday 07 December 2004 - 14:54:14
Host
Na sani, hned vedle skrtici klapky - takovy kovovy valec dlouhy 8cm, 4cm prumer, lezi podelne, na boky ma prirubu na sani, na prednim cele je k nemu taky celem prisroubovan mensi valec dlouhy 5cm, prumer 3cm, a ma konektor.
Spatny kontakt to nebude...
fist
Wednesday 08 December 2004 - 11:07:13
Host
Tak jsem se na to vcera koukal a nemam ani tucha jak mam ten motorek vytahnout. Andreji pls, pokud muzes posli mi nejaky navod na Email, pripadne mi napis kde bydlis a za kolik bys to opravil. Treba ti pak udelam web
aaa
Wednesday 08 December 2004 - 11:31:20
Host
povolíą hadici přívodu vzduchu(odpoj konektor od váhy vzduchu pak uľ jen sponky) a uvidíą tu klapku.krokáč je zestrany přiąroubovanej,přístup je k tomu celkem dobrej..
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1735 sec,0.1286 z toho dotazů.