• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Reproduktory do OB
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Buco
Friday 06 January 2006 - 13:38:38 Citovat
Host
hej hej .. a ten konfigurator je aj v anglictine a da sa nan dostat aj z Odkaz a Odkaz

Pozicia - max priemer - max hlbka
predne dvere 170 mm 66 mm
zadne dvere 130 mm 65 mm
ZADNE PLATO 200 mm 100 mm

a este: s nejakou suciastkou z cislom 7607588510 dokaze Blaupunkt aj Opel DISPLAY )) HURAAAAAA !!!

tead.. zatial hura.. teraz pozriem ceny _rendek

m.a.x.i.m.u.s
Friday 06 January 2006 - 22:17:51 Citovat
Host
Tak mám namontovaný zesilovač na ty origoš BOSE zadní reproduktory a hrajou úplně skvěle!!! A ty basy, bomba!!! _love
Tu tubu co jsem koupil je zbytečná, protože basujou ty reproduktory skvěle (a taky nemám v rádiu výstup na SW tak mi to z toho i hraje )
Se mi teď večer ani nechtělo z auta
Buco
Saturday 07 January 2006 - 14:17:18 Citovat
Host
no kamos co ma +/- tiez "vacsieho a pohodlnejsieho skoro opla" (vid. Daewoo Espero ) ) si tiez vybera ci mu maju basovat repraky alebo subwoofer. A repraky mu basuju veeeelmi pekne.. ale basa je basa
opel.vectra
Saturday 07 January 2006 - 16:01:07 Citovat
Host
offtopic: Kurňa hoši, jak Vás tak poslouchám, tak Vám toho hodně v těch autech rachotí, když se řídíte poučkou automechaniků " Drnčí Ti něco v autě? Zesil si rádio"
skaldal
Friday 13 January 2006 - 13:42:24 Citovat
Host
Kdo má zesilovač - kudy jste protáhli napájení od baterky do interiéru?
m.a.x.i.m.u.s
Friday 13 January 2006 - 23:41:16 Citovat
Host
Já ho mám, ale dělali mi to v servisu tak nevím... Stálo to sice balík, ale dobře udělané...
Shiny
Friday 12 January 2007 - 08:17:03 Citovat
Host
Pøátelé.....toto je téma, které je pro mne velký koníèek .-))) Tak jen nìkolik poznámek
1/ VŠE JE O PENÌZÍCH...jako ostatnì vvše .-))))))))

2/ origoše hrají vcelku dobøe, jen je vhodné je doplnit nìjakéma hloubkama a je jedno jestli do zadního plata nebo do rezervy....ALE POZOR...nìkdo tady navrhoval namontování do rezervy a já dost dobøe nepochopil jestli do kola nebo do prostoru místo kola...v tom je velký rozdíl..do kola naprosto nedoporuèuji z jednoho prostého dùvodu....BASOVÁ složka je potvora která rozdrnèí naprosto vše co jde rozdrnèet..to znamená vše co není dokonale ukotvené...
tohle øešní s doplnujícím basákem je relativnì levné ( podle typu)

3/ a koho tohle neuspokojí tak má dvì varianty...bud do toho vrazit mraky penìz .-))) a nebo snít o tom, že ty prachy do toho stejnì jednou vrazím a bude to supr .-))))) To druhé je mùj pøípad .-)))) Ale má zase výhodu, že mohu snít .-))) A øíká se, že sny se zabíjejí jejich splnìním a to já ani moc nechci .-))))))))) ?lola
Isaac
Wednesday 16 May 2007 - 20:26:30 Citovat
Host
Mozna je to zbytecny dotaz, ale stejne se zeptam. Asi neni sance napasovat repraky z prednich dveri do tech zadnich, co? Ja jen ze mi prijde ze repraky vepredu hraji asi tak dvakrat lip nez ty mensi vzadu.. A pokud se daj na vrakaci v poho sehnat za 100,- za kus..
brenky
Monday 21 May 2007 - 19:18:12 Citovat
Host
to skaldal: ja tam tahal 35ku kabel....coz uz je dost. Od baterky to spustis k ridici pres jednu ze dvou pruchodek (jsou tam gumove krytky). Temi otvory jdou vsechny kabely z palubovky do ridici jednotky, pojistkam, relatkum apod. Pak to potahnes pod plastama kolem ridice az dozadu. Kdyby jsi cokoliv potreboval, dej vedet na ICQ (333-822-868).
DC
Tuesday 04 December 2007 - 13:50:06 Citovat
Host
Mám malej dotaz... mám v Omegu MV6 a mám tam rádio na kazety-chci tam dát jiné na CD, ale nevím jaké, aby mi to spolupracovalo se vším-displej, ovládání na volantu...
Díky za radu.
Joo a původně tam byla komplet hudbu Bose (8 repráků), majitel, kterej mi to prodával mi říkal, že tam jsou a já si to nezkontroloval... Co myslíte, byly tam? -Obič papíráky z osmdesátých let a zadní plato prázdné... __;) :

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2073 sec,0.1516 z toho dotazů.