• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega Hi-Fi :: Re: Reproduktory do OB
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Buco
Odeslal: Wednesday 04 January 2006 - 10:19:05
Vie niekto ake su presne rozmery reprakov do OB?
1) vyskove pri zrkadlach
2) v prednych dverach
3) v zadnych dverach
4) plato v sedane

a prip. dobre tipy ci tam mate a za kolko .. diiiik

a ozaj: kde mate subwoofer ?
Poslední odpovědi
z0diaC
Odeslal: Wednesday 05 December 2007 - 07:20:58

sice to možná patří do inzerce "ale" - kdyby někdo chtěl mám na prodej 165mm komponenty Hertz DSK 165 (jediné - je,že jsou bez mřížek) .... vyznačují se vysokou citlivostí - zahrajou perfektně i na rádio ... bez zesíku .... cenově kolem 1200,-

Odkaz
Legend
Odeslal: Tuesday 04 December 2007 - 19:36:02

CDR500 neumí MP3, není ve dřevě, je v černé barvě, ale nejlepší řešení by bylo rádio od VDO, vyrábí se hodně typů a často jsou kompatibilní s Opel displayem. (redukce stojí 190kč) Tady Odkaz je jejich nabídka.
DC
Odeslal: Tuesday 04 December 2007 - 15:50:44

Děkuju za radu. _; A jak hraje ta 500? Je to taky ve dřevě, jak mám to staré? Mno chtěl bych i MP3, bo je to asi nejpoužívanější a víc se tam toho vleze...
Jo a ještě-na to rádio asi CD měnič nehrozí, že?
Jinak jste super, že poradíte-DÍKY.
Legend
Odeslal: Tuesday 04 December 2007 - 14:08:02

Když vystačíš s rádiem bez MP3, tak je dobrá volba CDR500, to stačí jen připojit, cena kolem 2500. Nebo se taky dá koupit rádio Kenwood nebo Sony a k němu koupit redukci pro komunikaci s displayem a volantem, je to ale docela drahé (asi 4000). Taky se dají koupit rádia VDO, která již umožňují komunikaci s displayem, někde se tady už o nich psalo, měl by to být typ CD2304 a možná i další.
mates
Odeslal: Tuesday 04 December 2007 - 14:03:06

V tom případě tam prdni CDR 500.
Já měl otočnej Kenwood, na něm byla taková mezikostka a ten psal na displej vše. Teď mám Pincka, ten nepíše, ale za to daleko líp hraje a umí MP3 a BT handsfree. Volant s ovládáním nemám.
DC
Odeslal: Tuesday 04 December 2007 - 13:50:06

Mám malej dotaz... mám v Omegu MV6 a mám tam rádio na kazety-chci tam dát jiné na CD, ale nevím jaké, aby mi to spolupracovalo se vším-displej, ovládání na volantu...
Díky za radu.
Joo a původně tam byla komplet hudbu Bose (8 repráků), majitel, kterej mi to prodával mi říkal, že tam jsou a já si to nezkontroloval... Co myslíte, byly tam? -Obič papíráky z osmdesátých let a zadní plato prázdné... __;) :
brenky
Odeslal: Monday 21 May 2007 - 19:18:12

to skaldal: ja tam tahal 35ku kabel....coz uz je dost. Od baterky to spustis k ridici pres jednu ze dvou pruchodek (jsou tam gumove krytky). Temi otvory jdou vsechny kabely z palubovky do ridici jednotky, pojistkam, relatkum apod. Pak to potahnes pod plastama kolem ridice az dozadu. Kdyby jsi cokoliv potreboval, dej vedet na ICQ (333-822-868).
Isaac
Odeslal: Wednesday 16 May 2007 - 20:26:30

Mozna je to zbytecny dotaz, ale stejne se zeptam. Asi neni sance napasovat repraky z prednich dveri do tech zadnich, co? Ja jen ze mi prijde ze repraky vepredu hraji asi tak dvakrat lip nez ty mensi vzadu.. A pokud se daj na vrakaci v poho sehnat za 100,- za kus..
Shiny
Odeslal: Friday 12 January 2007 - 08:17:03

Pøátelé.....toto je téma, které je pro mne velký koníèek .-))) Tak jen nìkolik poznámek
1/ VŠE JE O PENÌZÍCH...jako ostatnì vvše .-))))))))

2/ origoše hrají vcelku dobøe, jen je vhodné je doplnit nìjakéma hloubkama a je jedno jestli do zadního plata nebo do rezervy....ALE POZOR...nìkdo tady navrhoval namontování do rezervy a já dost dobøe nepochopil jestli do kola nebo do prostoru místo kola...v tom je velký rozdíl..do kola naprosto nedoporuèuji z jednoho prostého dùvodu....BASOVÁ složka je potvora která rozdrnèí naprosto vše co jde rozdrnèet..to znamená vše co není dokonale ukotvené...
tohle øešní s doplnujícím basákem je relativnì levné ( podle typu)

3/ a koho tohle neuspokojí tak má dvì varianty...bud do toho vrazit mraky penìz .-))) a nebo snít o tom, že ty prachy do toho stejnì jednou vrazím a bude to supr .-))))) To druhé je mùj pøípad .-)))) Ale má zase výhodu, že mohu snít .-))) A øíká se, že sny se zabíjejí jejich splnìním a to já ani moc nechci .-))))))))) ?lola

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0816 sec,0.0316 z toho dotazů.