• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zluta kontrolka po startu
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Krenstik
Sunday 01 January 2006 - 21:06:20 Citovat
Host
Mam zafiru 2,0 DTI r.v. 02 a ted mi zacla po startu svitit zluta kontrolka,podle manualu je to na imobilizer, ev. porucha motoru. sviti jen u studeneho motoru a sviti asi 25 sekund max. minutu. Netusite cim to muze byt? Vím že by to chtelo na diagnostiku ale jsem ted v GB a domu pojedu az v breznu a doufam ze me tam doveze muj opel.
riwal
Sunday 01 January 2006 - 21:15:35 Citovat
Host
Pokud potom zhasne, tak se neznervozňuj a počkej až přijedeš domu - vypadá to na čidlo teploty nabo na váhu vzduchu - to druhý je dražší.
Dallas
Sunday 01 January 2006 - 21:16:50 Citovat
Host
Tak si necj vymenit zhavice a bude to OK.Je spatny minimalne jeden a maximalne ctyri,ale vzhledem k tom,u ze nepises nic o tom ze by to spatne startovalo,tak bych to tipoval tak jen na jeden.
riwal
Sunday 01 January 2006 - 21:23:56 Citovat
Host
Jasně Dallas, já zapoměl na žhavičky - to sou dneska motory
Akorát nechápu to dobu, no ropáky opravdu neznám.



<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Ne led 01 2006, 09:24 ]</span>
tomas zafira
Sunday 01 January 2006 - 22:54:26 Citovat
Host
No me se zrovna dneska stalo to same ale nerozsvitila se mi kontrolka motorku s bleskem ale rozla se kontrolka auticka s klicem zhasla asi za 5 minut a taky nevim co to je mam taky ropaka 2.0

Kdyby to byly zhavice tak by to byl ten motorek s bleskem ne??Aspon tak si to myslim ja bylo to tak i u Astry G 1.7TD
biL
Monday 02 January 2006 - 12:55:57 Citovat
Host
určitě žhavičky, znám z vlastní zkušenosti.
klubo
Monday 02 January 2006 - 15:00:01 Citovat
Host
pokud kontrolka zhasne po chvili po nastartování tak jak už se zde psalo jsou to svíčky na 110%
Krenstik
Monday 02 January 2006 - 22:23:44 Citovat
Host
Tak diky moc. Aspon ze to neni nic extremne vazneho, jen jeste kolik stoji jedna svicka?
Anonymní
Monday 02 January 2006 - 22:26:38 Citovat
Host
Jinak starty spatne nejsou, tady nejdou teploty pod nulu. Jeden den bylo -5a to jsem mel problem nastartovat, ale auto stalo 3 dny tak jsem myslel jestli nespadla nafta, nebo tak neco.
biL
Tuesday 03 January 2006 - 08:42:06 Citovat
Host
mám pocit, že jsem za ně dával něco pod 500,- (bez záruky) je tam k tomu ale na ho\/no přístup a pokaždé, když jsem na servisáky vyrukoval, že tam je v pytli žhavička, tak se chytali za hlavu. Nech si udělat zároveň všechny čtyři. Doporučuju to z celého srdce, páč ty ostatní ti odejdou jak dětičky v jeslích na špagátku.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1493 sec,0.1199 z toho dotazů.