• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zluta kontrolka po startu
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
klubo
Tuesday 03 January 2006 - 10:25:24 Citovat
Host
u opla 590kč/kus, tzn výměna 4 docela drahá....
Lib
Tuesday 03 January 2006 - 10:43:51 Citovat
Host
klubo napsal ...
u opla 590kč/kus, tzn výměna 4 docela drahá....


tzn. vymena U OPLA draha
tomas zafira
Tuesday 03 January 2006 - 23:38:43 Citovat
Host
Tak dneska jsem se na to dival a byla spatna ve druhym valci tak jsem ji vymenil a zatim bez problemu
klubo
Wednesday 04 January 2006 - 10:52:56 Citovat
Host
Lib napsal ...
klubo napsal ...
u opla 590kč/kus, tzn výměna 4 docela drahá....


tzn. vymena U OPLA draha


no vono je nikde neseženeš pod 350 (a to sou nějaký sračky)
tom zafira
Thursday 05 January 2006 - 00:54:26 Citovat
Host
tak ta moje byla BERU a stala cca 500Kc vcetne DPH
Dmcd
Monday 16 January 2006 - 17:10:30 Citovat
Host
Taky jsem mel ted stejnej problem - v sobotu jsem vymontoval zhavice a jeden uplne bez odporu (prerusenej) ani na baterce nezacal zhavit tak jde z domu... Kontrolka se rozsvitila az cca 15sek po zapnuti klicku a svitila dokud se motor aspon trochu nouhral (cca pul minuty-minutu). Pri vypnuti (bez startovani ale uz pri svitici kontrolce) a opetovnem nastartovani se obcas objevila znovu ale obcas uz NE! A ted jak byly ty mrazy (-15 az -20stC) tak jsem mel problem nastartovat... Dnes jdu pro novej...
Anonymní
Monday 16 January 2006 - 23:53:10 Citovat
Host
jeste se zeptam, je tezke je dostat ven? Jeste jsem se ani nedival kde jsou umistene. Diky Krenstik
tom zafira
Tuesday 17 January 2006 - 01:06:48 Citovat
Host
Dostat se k nim není až tak jednoduche ale jde to vymenil jsem jen tu jednu a je po problému doufám že to je na dlouho co jsem musel zasahovat do toho motoru.Zdar a hodně kilometru s OPLY!!!
Dmcd
Tuesday 17 January 2006 - 08:02:34 Citovat
Host
Ja musel sundat ocelovou trubku od turba, pod ni povolit 2sroubky na liste s rozvodem kabelu k zhavicum, tu sundat a byl jsem u nich - jsou na 10-ku klic ale na DELSI orech - ja to delal normalnim 1/2" a slo to ale nemelo to moc kontakt s racnou z Gola sady... Nejhorsi je povolit je - maji malej zavit ale dlouhej a jsou tam malinko zaoxidovany, ale jak to povolis jdou ven snadno.

Jinak vcera zhavic vymenen (orig u Opla 560Kc) a rano start na drc, bez kontrolky...
biL
Tuesday 17 January 2006 - 13:05:03 Citovat
Host
jo jo, sundat listu s rozvodem. Problém v mém pripade byl ten, ze se jm je povedlo urvat (ukroutit), páč byly nějaké zoxidované a držely tam jaxviňa. Musely na ně potom navařovat matičky. Výsledek se sice povedl, ale nedokážu si představit, že bych to dělal na dvoře.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1915 sec,0.1433 z toho dotazů.