• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Bacha na kontrolky
Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
riwal
Friday 19 November 2004 - 15:02:34
Host
2Duffy: Uľ jsem psal, ľe tu firmu neznám a nevim o co de.
Praetor
Friday 19 November 2004 - 15:06:20
Host
2riwal: GE Consumer ... a ja proc furt pises vo tom zradle, ty se jima tam vo to staras co
Duffy
Friday 19 November 2004 - 15:22:29
Host
2 LarryE: Ďakec za contact na Andreje! Budu ho kontaktovat, ale spíą po jeľíąku, páč teď uľ můj účet (mimochodem v GE ) zaľil dost zemětřesení - asi 7,5 Richterovky -

2 riwal: Heleď Riwi, nemáte tam nějakou sluľbu jako anonymní ľadatel o bezlimitní úvěr ?
Kaľdej se nějak ľiví, já třeba jsem taky kancelářská mouse
Nic hoąi, jdu uľívat weekendu a to bude boj, páč máme slezinu ze střední, takľe to zas bude druhej den gorila
Mějte fajn víkend
NIO
Friday 19 November 2004 - 19:55:30
Host
vse se da lehce opravit. a ojebat pytle kontrolkou se daaavno nenosi. Bud se tam da zhasec ---1. ojebavka
nebo se pytel vyradi odporem--2. ojebavka
nebo za treti se do technicaku napise BEZ airbagu. a je po problemu.
To neuznavam, ale dela se to tak proste a nejspis vsude.
riwal
Friday 19 November 2004 - 20:01:54
Host
Ty vole, chlapi, buďte trochu diskrétní nebo odejdu a uľ se nevrátim.
[ Edited Fri Nov 19 2004, 08:02PM ]
Tis
Friday 19 November 2004 - 21:28:10
Host
Hm zajímavý ale neodpustím si poznámku: v německu jsem jiľ koupil několik aut-větąinou od turků (kdo tam byl nediví se) a naprosto si nemůľu stěľovat vľdy jsem byl upozorněnej na závadya ty nikdy nebyly odstraněný-prostě na to srali-znám ale borce -hajzly od nás kteří dávaj do pucu takovýhle nakvedlaný autíąka právě popisovanými způsoby-překlenutí v palubce, zkratování vedení,...)takľe se těch parchantů tureckejch který nesnáąím protoľe nejsem rasista musím zastat ale chyba je u nás.
fist
Sunday 21 November 2004 - 00:43:56
Host
Ahoj, kdyz uz se bavime o tech kontrolkach, muzete mi pls nekdo rict jak maji spravne svitit v urcitych polohach klice a jak maji spravne zhasinat? Mam x18xe a mam pocit ze mi nesviti ta kontrolka s panackem a pasem. Ani pri zapnuti klice ani pak, tak nevim ma se vubec rozsvecovat nebo az v pripade poruchy? Jinak nemam PC.
riwal
Sunday 21 November 2004 - 16:34:09
Host
Kuknu na to a řeknu Ti, nepamatuju si to - mám stejnej motor, ale nevim jak máą vybavený auto - já nic moc - pytle ve předu, el. okna jen ve předu, el. vyhřejvaný zrcátka, ABS a manuální klima - jinak ľebrák. Počkej chvilku.
riwal
Sunday 21 November 2004 - 16:48:29
Host
Takľe po zapnutí zapalování asi poloha II svítí 6 kontrolek - dignostika (motor s bleskem ľlutá), dobíjení, tlak oleje, ABS, airbagy (červaená panák s pytlem a pasem) a ľíznivý oko. Postupně zhasíná v pořadí: červená airbag, ľíznivý oko, ABS. Po nastartování zhasnou vąechny ostatní. Stačí to tak ?
fist
Sunday 21 November 2004 - 17:19:01
Host
ok porovnam napisu diks
Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1362 sec,0.1061 z toho dotazů.