• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Bacha na kontrolky
Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Duffy
Friday 19 November 2004 - 11:15:33
Host
Díky za nabídku. Uľ jsem četl nějaké kladné recenze o tvé práci Andreji. Odkal´jsi? Ja su z Mostu...
V první řadě zkusím rozebrat ten volant...
jinač, děláą taky displaye? Mám ho nějakej rozezvracenej (teda já to vyčtu, ale neni to eňoňuňo)
Anonymous
Friday 19 November 2004 - 11:28:54
Host
Jo tak to s tema kontrolkama jsem uz taky delal...Ale nebylo to kvuli kseftu , ale pro pojistovnu at mi uveri ze tam vse je...No a po bouracce jsem tak jednoduse prdnul ty stare padaky a bylo vyhrano...
Duffy
Friday 19 November 2004 - 11:35:29
Host
4 Anonymous:
Provokace, provokace. No na tydle srandy nemam moc chutí, páč to stojí dobrý praąule, ale vojebávka je to dobrá, akorát se zrovna nemusim ocitnout v tý síti (jako blbec, kterej to koupí) já.
V rámci kąeftu je to pěkná sviňárna
Andrej
Friday 19 November 2004 - 12:13:04
Host
Kladno. Jo, displeje delam taky
benji
Friday 19 November 2004 - 12:17:12
Host
Buď v klidu, určitě nejsi sám, kdo naletěl. Ale jsou jednoduąąí způsoby, jak to zařídit, nemusíą hned poąkozovat tią»ák.
Já jsem třeba po koupi auta zjistil (uľ ani nevím, proč jsem rozebíral přístrojovku, snad ze zvyku), ľe tam jednoduąe chybí ľárovka v kontrolce elektroniky (to jsem jeątě nevěděl, ľe při startování se vľdy rozsvítí).
Samozřejmě, ľe po doplnění svítila, vypadalo to na novou řídící jednotku, ale nakonec jsme s kolegou chybu naąli jinde. Taky vím, ľe mám nefunkční předepínač pásů u spolujezdce, je to vyzkratováno přes odpor.
To je holt daň za to, ľe nekupujeą nový auto - a lidi jsou svině.
Anonymous
Friday 19 November 2004 - 13:07:57
Host
Spatne jste to ochopili...Ja ty auta pak za ty prachy dam dohromady...Taka svine abych to prodaval se skrytou vadou nejsem(uz jsem taky naletel a nikomu to nepreji)...
LarryE
Friday 19 November 2004 - 13:08:05
Uživatel #192
Registrován: Friday 12 March 2004 - 15:07:36
Příspěvků: 217
..duffy:do Kladna to tak daleko zase nemáą,udělej si výlet,sedni opatrně do toho auta a jeątě víc opatrně zajeď za Andrejem,aby ti to dal do kopy.Bůh ví na co vąechno jeątě přijde,lepąí je zaplatit opravu penězma neľ závadu ľivotem.
Btw.displaye fakt taky umí,z vlastní zkuąenosti mohu potvrdit
[ Edited Fri Nov 19 2004, 01:09PM ]

LarryE
Chibama se človjek učý
Duffy
Friday 19 November 2004 - 14:23:12
Host
No díky... Tos mě docela rozesmál s tim opatrnym nasedáním a jízdou. V případě zájmu, funguju na e-mailu: Email. To píąu proto, estli mi dá Andrej kontakt. Je dobrý mít známý přes auto...
Tak díkec za doporučení. No rád bych vás taky informoval, jak jsem dopadl s tim chujebákem, co mi to prodal, páč mně dokáľe nasr*t, kdyľ někdo má plnou hubu keců, jak se domluvíme a pak zahodí kartu. To fakt volá po návątěvě... Jinak nevíte někdo o webu, kde by byly k sehnání beranidla a baseballky?
Duffy
Friday 19 November 2004 - 14:28:47
Host
to anonymous: Tak jsme to blbě pochopili. Tak soráč, ale jsem na to fakt alergickej. Mam i známý, který tahaj auta a vim jak se dá vąechno voj***t. Nějaká serviska - no problema - vąechno se dá, ale já tomu fakt nehovim, páč to je vľdycky otázka času, neľ se ti to vrátí
Nikomu nic nepřeju, ale rozesírat airbagy a dělat, ľe tam jsou je fakt vo ľivot a to je moc... No nějak mi to rozproudilo krev, takľe radąi půjdu předstírat, ľe něco dělam
U nás ve firmě to neni taková lahoda třebas jako v GE
né, soráč Riwale
Zdarec, weekend´s here, let´s pařit!
LarryE
Friday 19 November 2004 - 14:50:34
Uživatel #192
Registrován: Friday 12 March 2004 - 15:07:36
Příspěvků: 217
duffy:..Andrej má tel. 777 188 841.No raději se v tom autě nesměj nahlas,abys nedostal direkt jim pojebaným bagem,pokud tam teda jeątě hnízdí
Jeątě jsem zapomněl -jako zbraň zvol tonfu, ta nejni vůbec k zahození
[ Edited Fri Nov 19 2004, 02:52PM ]

LarryE
Chibama se človjek učý
Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1709 sec,0.1137 z toho dotazů.