• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
hlášky na palubním počítači
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
prtka
Sunday 18 December 2005 - 21:04:01 Citovat
Host
RBr...moc pěkný...já jenom ,tak jsem šťoura...ty sis dal do Omegy forďáckej motor víš o tom oprav si to,asi ses přepsal
RBr
Sunday 18 December 2005 - 21:59:38 Citovat
Host
To Prtka - CO? KDE?
Mám tam ECOTEC 2.0 16V...
Kde to vidíš?

Jo ták! Už to vidím

Sranda musí být! Dík za upozornění. Že bych tam rovnou doplnil i tu fotku z Fordu? (mám jich tu dost z minulého auta )
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Ne pro 18 2005, 10:06 ]</span>
Tobeornottobe
Monday 19 December 2005 - 08:39:50 Citovat
Host
RBr napsal ...
To Tobeornottobe a Dmcd: nepotěším vás ani jednoho:
na 100% tato hláška NENÍ pokyn zkontrolovat brzd.světla!

U mé verze mám také vždy po zapnutí zapalování pokyn zkontrolovat brzd.světla - v Aj to zní Check Brake Lights, v němčině si už teď přesně nevzpomenu, přibližně Něco Brem.Licht., ale 100% to není Breake Pad.

(pokud někoho zajímá moje AJ v PP namísto němčiny, koukněte na můj web: Odkaz, já z té AJ mám fakt radost) _s103 .

Ale zpátky k té hlášce: Breake Pad = brzdové destičky(pokud jsi tu hlášku správně opsal).
V čem to bude: 1) destičky jsou ojeté - ale to bys asi při kontrole nepřehlídl, natož v servisu, 2) chybné čidlo opotřebení destiček nebo poškozený kabelík od čidla k ECU. Poslední možnost - chybičku v ECU raději ani nezmiňuji.



Klidně mě postraš....Ať vím, co mě může potkat a nevyvalim se přímo v Oplu.... ten servis nebyl autorizovaný- proto se nejdřív ptám odborníků....
Tony
Friday 06 July 2012 - 17:46:57 Citovat
Host
mates napsal ...

Prolez si tady na webu sekci "stahuj" a stáhni si manuál na Omegu, nebo napiš, já ti ho majlnu. Je to tam vše přeložený.




Ahoj prosimtě mohl by jsi mi ten manual poslat na Email díky

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1562 sec,0.1300 z toho dotazů.