• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
hlášky na palubním počítači
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Rob 2
Wednesday 30 November 2005 - 19:01:45 Citovat
Host
xxx + RBr: Německé auto - německé hlášky. Ještě aby mi to psalo v italštině _s103 Němčina není tak špatná PS: Ten přístroj je TECH
qpc
Wednesday 30 November 2005 - 20:16:16 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
pořád to vidim na slovník

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


mates
Thursday 01 December 2005 - 11:48:10 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Nejlepší je, když se tam žádný chybový hlášky neobjevujou...a když už jo, tak ten manuál, nebo slovník stačí.

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
RBR
Friday 09 December 2005 - 11:15:28 Citovat
Host
Tak pánové!!
Já mám v PP od včerejška angličtinu!
Kdo ji nemá, ať závidí _s103

A nestálo mě to vůbec nic. Doplním, že mám O-B, 90. rok, verzi s digiklímou a telefénem integrovaným v rádiu - bohužel, nedokážu teď říct označení rádia.

A nebylo to ani v Opelu ani to nebyl nějaký pirátský zásah. Jednoduše jsem si Aj zvolil v menu pro mobilní telefon - to je logicky dostupné jen po zasunutí SIM katrty (nevylomené!). No a od toho okamžiku mám AJ v celém PP, všehcny hlášky...a to i při odstranění SIM karty
RBr
Friday 09 December 2005 - 13:42:09 Citovat
Host
Ještě k tomu typu rádia - na tomto odkaze je aspoň trochu vidět: Odkaz
Rob 2
Friday 09 December 2005 - 17:33:08 Citovat
Host
RBr: Já měl němčinu x let jako povinný předmět, takže Ti určitě angličtinu závidět nebudu
RBr
Friday 09 December 2005 - 21:10:25 Citovat
Host
Tak to jo Robe, ty máš u mě vyjímku _s103
Tobeornottobe
Sunday 18 December 2005 - 15:31:25 Citovat
Host
Zdar, když uz jme u těch hlášek... Když nastartuju, tak se mi občas-není pravidlem objeví na panelu hláška : Breake pad. Je to něco s brzdovým obložením.. v servisu mi nejsou schopni říct, proč to vypisuje-prý je vše OK... Nemá někdo podobnou zkušenost? Díky.
Dmcd
Sunday 18 December 2005 - 16:06:23 Citovat
Host
Tobeornottobe napsal ...
Zdar, když uz jme u těch hlášek... Když nastartuju, tak se mi občas-není pravidlem objeví na panelu hláška : Breake pad. Je to něco s brzdovým obložením.. v servisu mi nejsou schopni říct, proč to vypisuje-prý je vše OK... Nemá někdo podobnou zkušenost? Díky.


To je test brzdovych svetel a zhasne to jakmile slapnes na brzdu - proto se ti to tam objevi jen obcas - mas totiz nekdy seslaplou bzdu...
RBr
Sunday 18 December 2005 - 20:50:58 Citovat
Host
To Tobeornottobe a Dmcd: nepotěším vás ani jednoho:
na 100% tato hláška NENÍ pokyn zkontrolovat brzd.světla!

U mé verze mám také vždy po zapnutí zapalování pokyn zkontrolovat brzd.světla - v Aj to zní Check Brake Lights, v němčině si už teď přesně nevzpomenu, přibližně Něco Brem.Licht., ale 100% to není Breake Pad.

(pokud někoho zajímá moje AJ v PP namísto němčiny, koukněte na můj web: Odkaz, já z té AJ mám fakt radost) _s103 .

Ale zpátky k té hlášce: Breake Pad = brzdové destičky(pokud jsi tu hlášku správně opsal).
V čem to bude: 1) destičky jsou ojeté - ale to bys asi při kontrole nepřehlídl, natož v servisu, 2) chybné čidlo opotřebení destiček nebo poškozený kabelík od čidla k ECU. Poslední možnost - chybičku v ECU raději ani nezmiňuji.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.3131 sec,0.2746 z toho dotazů.