• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vyhřívaná sedadla v Astře G
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Petkar
Wednesday 16 November 2005 - 10:45:55 Citovat
Host
Mám astru bez vyhřívaných sedaček. Od mechanika z Opla jsem se dověděl, že snad všechny sedačky tohto modelu jsou od výrobce vybaveny vyhříváním, akorát pokud ho nemáš zaplacené, nedaj ti do auta "logiku" - vypínače atd.

Chci se zeptat, co je na tom pravdy a pokud je to pravda, jak moc je složité tuto logiku oživit. Napojení na diagnostiku není problém, jde mi o zvláštnosti, případně na co si dát pozor.

Díky
Dmcd
Wednesday 16 November 2005 - 10:53:55 Citovat
Host
Tak to je vec, ktera by me taky zajimala ale spise si myslim, ze to v sedackach standardne montovany neni - spise to je uplne jina sedacka, takze by jsi je musel vymenit. Ale je to jen moje domenka, kdyby to bylo standard montovany a chybela logika, tak neni problem ji dodelat...
petv2
Wednesday 16 November 2005 - 10:58:31 Citovat
Host
to bych se teda hóóóódně divil, vyhřívání určitě není levná věc a že by ho někdo dával do káry jen tak zadarmo... U kterýho Opela že ti to řekli?
Tom H
Wednesday 16 November 2005 - 16:46:16 Citovat
Host
AG X20DTL. Vyhřívání sedaček určitě není jenom nezapojený standart. Sedačky jsem měl odčalouněný, kvůli vrzání a potom i kvůli bočnímu airbagu, ale žádný vyhřívání tam není. A pozor: není osazen ani konektor pod sedačkou, i když má připravené pozice pro piny. Takže dodatečná montáž by nebyla jen tak osadit ten regulátor pod popelníkem.
Zdar
hANES
Wednesday 16 November 2005 - 20:13:46 Citovat
Host
Tady je návod jak zprovoznit vyhřívání sedáků na G astře a sranda to asi nebude:)
Odkaz
Kliknout na Tipps und Tricks a najít: Sitzheizung nachrüsten

klubo
Wednesday 16 November 2005 - 20:28:04 Citovat
Host
vyhřívání sedaček žádnou "logiku" nemá, to sem se fakt pobavil....a vyhřívání v sedačce určitě taky neni, jediný co je připravený tak kompletně kabeláž k vypínačům a sedačkám, tzn kdo to chce rozchodit potřebuje přepínače a deky do sedadel
Prazdroj
Monday 21 November 2005 - 19:19:20 Citovat
Prazdroj

Uživatel #419
Registrován: Monday 29 August 2005 - 22:19:11
Příspěvků: 827
Musíš u opla koupit spínač na vyhřejvání sedaček stojí 800kč falzyfikát nedělaj. Pak si musíš sehnat někde na vraku deky a dát je do sedaček a nebo celou sedačku. a vše zapojit do připravené kabeláže, a tušim ještě nejaké relé, Ale to nevym přesně. Ale zjistim.

Západní čechy, Škoda 100, Škoda 105,Daevo,Matiz,Astra G, Kadett, Zafira, Vectra A, Vectra B,Pegot Boxer

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1628 sec,0.1304 z toho dotazů.