• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Ceny náhradních dílů
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
palo
Monday 14 November 2005 - 14:41:11 Citovat
Host
Neznáte někdo nějaké www stránky s cenami náhradních dílů? Na opel astra G.
Václav GT
Monday 14 November 2005 - 14:51:26 Citovat
Host
Odkaz
Odkaz
Odkaz
Odkaz
Prosím.
franko
Tuesday 15 November 2005 - 19:44:31 Citovat
Host
Václav GT , i když jsem o toto nežádal já díky za katalog , alespoň vím co kde stojí. Moc mě to pomohlo.
Martinz
Tuesday 15 November 2005 - 20:05:33 Citovat
Host
Vaclav GT: dobrý
Oni asi před dvěma dny psali na netu, že jako Češi neumíme dobře používat internetové vyhledavače _rendek
Václav GT
Wednesday 16 November 2005 - 01:02:52 Citovat
Host
Jó, internet to je věc. Chtěl bych o něco požádat i já Vás. Ať surfuju jak surfuju, oči mám opuchlé jak dva pomeranče, nenašel jsem nic kloudného na Vectru A. Jako kdyby snad ani nikdy neexistovala. Kdybyste našli něco vy, dejte, prosím, vědět (elektrická schemata, dílenskou příručku, katalog náhradních dílů, návody, nápady a tak). Díky
Palic - N
Wednesday 16 November 2005 - 08:09:02 Citovat
Host
VaclaveGT kdo hleda pojde......... taky hledam a hledam a vono prd....... je potreba to zkouset i jinak, ted mam nainstalovanou eMuli a stahuju pres ni OPEL TIS a OPEL EPC...... a tam je fse co je potreba.........

a to jsem i cucel do nemeckych for a tam maj jeste horsi schemata nez jsem nasel........... a v oplu nejsou schopny dokumenty vytisknout a prodat (i kdyz politika oplu to primo prikazuje - ze clovek vlastnici opla ma mit pristup ke fsem informacim...... a v chomutove schemata nedaj proto ze by ses do toho mohl hrabat a pak to skurvit a privest jim to na opravu, to je logika....)
Václav GT
Wednesday 16 November 2005 - 10:49:38 Citovat
Host
Palic - N napsal ...
...... je potreba to zkouset i jinak, ted mam nainstalovanou eMuli a stahuju pres ni OPEL TIS a OPEL EPC...... a tam je fse co je potreba.........

Dík za typ, ale tohle je pro mě vesnice poblíž Barcelony, tomu já nerozumím. Ale i kdyby - jsou tam i data na takhle stará auta?
Martinz
Wednesday 16 November 2005 - 11:43:03 Citovat
Host
Václav GT napsal ...
Jó, internet to je věc. Chtěl bych o něco požádat i já Vás. Ať surfuju jak surfuju, oči mám opuchlé jak dva pomeranče, nenašel jsem nic kloudného na Vectru A. Jako kdyby snad ani nikdy neexistovala. Kdybyste našli něco vy, dejte, prosím, vědět (elektrická schemata, dílenskou příručku, katalog náhradních dílů, návody, nápady a tak). Díky

Třeba: Odkaz
Odkaz
jsou tam nějaký doplňky na VA

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1404 sec,0.1109 z toho dotazů.