• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Kam s ním? poradna pro příznivce zástavby chladiče do DI
Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Tis
Thursday 11 November 2004 - 12:37:22
Host
Na základě posledních zoufalých vzkazů Riwala jehoľ spisovatelský amok vzniknul pravděpodobně častým stáním u BENZÍNOVÉ pumpy a jehoľ dílo opravdu začíná být zapomenuto jakoľ ostatně i daląí díla velikánů třeba Marxe nebo Cimrmana či Engelse..... zatímco MY kteří jsme tankovali plnou jeątě kdyľ nafta stála 18 a jezdíme doteď řeąíme opravdu technické záleľitosti.
Tedy fakta:
1. originál chůadič pokud vím je v kuse s chladičem vodním je stejně tlustej asi 15cm ąirokej-o to je uľąí ten vodní a je umístěný vpravo- při pohledu proti směru jízdy.
2. od turba který má opravdu jiný víko vedou hadice za motorem okolo vakuový pumpy do chladiče a od něj odspodu vede hadice do sání.
3. nevím zda je tento chladič ofukován ventilátorem...
4. o zástavbě dumám u DI který má jeątě klimu tedy chladič i pro ni před tím vodním a je tam fakt málo místa. jsou tam vlastně i dva ventilátory.

Kam s ním:
a)podle mě je to taky blbost rvát to někam do kapsy před kolo tam patří tak moľná chladič oleje
b)jedna z moľností je posunout celej komplex chladičů a větráků kousek dozadu a ten novej narvat pred ten vodní vpravo vedle ventilátoru klimy pak by byl chlazenej jen náporově,
c)trocha místa (vąimněte si jak máme krásně zaplněnej motorovej prostor oproti benzínům ) je za motorem ale nevím jak to chladit-snad nějakej přívod odpředu nebo zběsilj větrák? moľná taky moľnost nezahazujme tuto myąlenku
d)místo je taky pod chladičema ale máme bohuľel plný nárazníky to by asi vyľadovalo udělat s nima něco co má tfuj RS octavka prostě díru....
riwal
Thursday 11 November 2004 - 12:48:13
Host
Taky jsem měl auto, který bylo soustavou ventilátorů, hadic a mezifuků, bylo to moje první auto značky Trabant
Kdyľ tak můľu poradit dobrá rada ud zkuąenýho fukara se přeci ąikne.
Tis
Thursday 11 November 2004 - 12:53:05
Host
dam ti radu - ten tvuj motor je uz dost vyspelej na jezdeni v zime a jestli ti to nikdo nerek tak uz ho nemusis omotavat kozenkou, jo a jak ti oplik jezdi na technickej benzin? (mezi namí děvčaty-fakt jsem se nasmál já ho měl taky....)
riwal
Thursday 11 November 2004 - 13:00:10
Host
Řikám skvělý auto vąechno sis na něm udělal na ulici, ale hlavně ta vyspělá vzduchotechnika - to uľ dneska nikdo neumí. Jezdilo to na to co jsem se zrovna rozhod - měl jsem beňo byl to benzíňák, měl jsem naftu a byly to kamna - velice variabilní.
Lib
Thursday 11 November 2004 - 13:52:18
Host
mel jsi hruskovici - byl to ochlasta, mozna by to zkouslo i ten vodik
LarryE
Thursday 11 November 2004 - 14:44:35
Uživatel #192
Registrován: Friday 12 March 2004 - 15:07:36
Příspěvků: 217
lib.:..ty vole,nabudit trabi vodíkem,tak z toho má riwi tryskáče na kolečkách.Třením o atmosféru by se to roztavilo a zahladilo,součinitel odporu by klesnul pod 0,21 a riwi by měl působením tlaků čirou optiku aplikovanou do očních jamek jako kontaktní čočky .

LarryE
Chibama se človjek učý
klubo
Thursday 11 November 2004 - 15:51:23
Host
2Tis: tak oni nám tu diskuzi o intercooleru uplně zničej....a cpou nám sem nějaký jejich starý.....trabanty
klubo
Thursday 11 November 2004 - 15:52:48
Host
Neni nejjednoduąí dát ten intercooler tam kde je v détéíčku?
Anonymous
Thursday 11 November 2004 - 20:09:46
Host
Tomáą ahoj, taky jsem nad tím dumal .Co tak řeąit to tím jemným posunutím chladičů do zadu a před to ąoupnout ten intercooler aby byl chlazen náporově , co vy na to??A neple»te nám sem ty hrabanty ...
Andrej
Thursday 11 November 2004 - 21:04:57
Host
A jeee Sundat naraznik a je hned videt kam ten intercooler. Anebo udelat vse jak je v y20dth. Akorat prisrani cooleru samo o sobe hovno vyresi.
Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1825 sec,0.1197 z toho dotazů.