• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
drnčení při rozjezdu
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
WISAStar
Monday 07 November 2005 - 22:06:55 Citovat
Host
Buben sem sundal ale nic... oziva se to jenom kdyz slapnu na plyn, kdyz je to v zatezi... ale uz hodne dlouho nic.... ale sou to hrozny rany. je to cejtit po celym aute.. v podlaze atd....
Ondra z Liberce
Tuesday 08 November 2005 - 06:53:03 Citovat
Host
vypadá to že máš v pytli homokinetický kloub
Bad.Man
Tuesday 08 November 2005 - 09:46:23 Citovat
Host
WISASTAR napsal ...
Me to taky dela.. ale bude to asi fejfuk... Jo a kdyz projedu zatacku tak mi nekdy neco silne cvaka u zadniho levyho kola.... ale fest ze se lidi votaci To bude asi poloosa ne? ale ted uz tejden zase nic... Nevite co to je?

Zkontroluj všecky ty gumový úchytky vejfuku .... podle mě ti nějaká praskla a vejfuk se ti v zatáčce opře o kardan.... měl jsem to samý na VeA 2000 4x4
vrgada
Wednesday 09 November 2005 - 04:43:43 Citovat
Host
U stare OA mi pri hodne svizne jizde a nasledujicich rozjezdech taky neco hucelo vzadu, zvlaste pokud ten rozjezd byl do zatacky. Ale protoze v servise tipovali "gumovou" vyzvejkanou spojku kardanu a nedelalo to furt, vykaslal jsem se na to a neresil to (jeste bych zkontroloval zda je olej v diferencialu, i kdyz by tam mel byt dozivotne, mne tam v dobe koupe chybel a dolival se). Jinak utrzeny motor ze silentbloku jsem mel. Mate-li klasickou radovku, zkuste pri zvednute kapote zatahnout za lanko plynu a uvidite, jakou snahu ma motor udelat vrut:-). Tam jsem to ale resil s tim randalem se jezdit nedalo.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2139 sec,0.1885 z toho dotazů.