• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
drnčení při rozjezdu
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Karlos
Monday 31 October 2005 - 18:32:22 Citovat
Host
Při velmi svižném rozjezdu na jedničku at už rovně nebo se zatočenýma kolama mi to nějak pod autem drnčí, rezonuje. Auto se netřepe nic, jen rachot pod autem. je to jen při velice svižném rozjezdu, na písku nebo na mokru zadní kola hrabou, ale na suchu to nějak rezonuje. nevíte někdo co to je?
Martinz
Monday 31 October 2005 - 18:44:20 Citovat
Host
nerozjížděj se VELMI svižně, ale jenom svižně
Co je to za auto, když hrabou zadní kola???
Karlos
Monday 31 October 2005 - 18:46:19 Citovat
Host
To Martinz: Opel omega B. ta má zadní náhon tudíž když zahrábneš tak hrabou zadní kola. Tedy pokud jsem správně v poradně OMEGA??
Jirka OB 2,5TD
Monday 31 October 2005 - 18:48:03 Citovat
Host
Podívej se na uložení kardanové hřídele.Je to vlastně silentblok s ložiskem asi uprotřed kardanu a po výměně mám klid.Jestli to budeš dělat sám tak pozor až to budeš kompletovat.Kardan musíš rozdělit na dva díly ,je tam drážkovaní a nejde to nasadit jinak.musíš se podívat do díry ,je tam takovej zub ten příjde do jediné široké drážky.Nebo si to označ ,je to tak kvůli vyvážení hřídele.
Martinz
Monday 31 October 2005 - 18:49:49 Citovat
Host
2Karlos:Velká omluva - já ani nekoukal kde jsem, jen jsem kliknul na téma vpravo a pak jsem se pokoušel o vtip
mates
Wednesday 02 November 2005 - 12:26:35 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
2 Martinz: jdi ven z poradny, nafackuj si a vra´t se
2 karlos: také bych to viděl na kardan - zkontroluj. Jinak - včera jsme s kámošem testovali jednomu bazarníkovi MV6 po nějaké menší opravě, a od zadních kol dýmu habakuk a pod autem nic nedrnčelo. Tak se zkus rozjíždět ještě víc než velmi svižně!

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
Bad.Man
Wednesday 02 November 2005 - 13:58:34 Citovat
Host
Jasně uložení kardanu jak píše Jirka ..... možná ještě silentbloky motoru ale to by byly znát vibrace i v autě už .....
WISASTAR
Thursday 03 November 2005 - 11:34:55 Citovat
Host
Me to taky dela.. ale bude to asi fejfuk... Jo a kdyz projedu zatacku tak mi nekdy neco silne cvaka u zadniho levyho kola.... ale fest ze se lidi votaci To bude asi poloosa ne? ale ted uz tejden zase nic... Nevite co to je?
PN
Thursday 03 November 2005 - 13:55:38 Citovat
Host
2 Wisastar: Mel jsem podobny problem na VA - po demontazi a montazi hlavy jemne zkrizili vyfuk. Pak pri startovani za studena, kdy byli vetsi vibrace mlatil vyfuk do karoserie - byli to takove rany, ze jsem se musel hodne psychicky premahat, abych to nastartoval. Pak jsem prijel do servisu a nic - vypadal jsem jak vul. Na druhy den to same. Musel jsem nechat auto prez noc u nich, aby si to zkusili. Jinak to klepalo pri rychlem prujezdu krizovatkou, kdy se motor zhoupnul na silentbloku. Stacilo povolit vyfuk na hlave a znovu pritahnout a bylo po problemu.
Petr
Tomis
Thursday 03 November 2005 - 22:35:46 Citovat
Host
2wisastar:
mel jsem podobny problem, taky se mi , zvlaste v zatackach, ozyvalo od zadniho kola, takovy divnou skrounani, az jsem se bal co se s tim kolem deje. Byla to pouze vypadla pruzinka nebo spis takovy maly cep, co drzi pakny u toho zadniho plechu. Proste ten cep, nebo jak ho nazvat projel tim plechem a pakna se pak odklopila a drhla o buben. a ramusu to taky nadelalo dost, zvlast kdyz jsem zatacel do leva, tak odstredivou silou se pakna odklopila na buben. Zkus sundat buben a mrknout jak na tom ty pakny jsou.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1503 sec,0.1086 z toho dotazů.