• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Pískání v kabině
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Tomino75
Friday 23 September 2005 - 15:24:41 Citovat
Host
Čaute chlapi.Při otáčkách motoru od cca 1500 do cca 3000 se mi někde kolem palubky ozývá pískání. Veškerou elektroniku v kabině jsem měl OFF. Dělá to, až se motor zahřeje na provozní teplotu. Je to celkem humus pro uši. Na spřáteleném Vectra webu sice psali, čím to je (prý nějaká součástka v řídící jednotce), ale už ne jak to "nejlépe vyřešit". Díky za Vaše rady a postřehy. Čest Tom. &|
happy
Friday 23 September 2005 - 18:10:17 Citovat
Host
taky mi to dělá, nikdo na nic nepřišel, myslím, že by to mohl dělat i krokáč, nebo vodní pumpa nebo ložiska altíku, nic jiného už mě nenapadá. Taky mi to dělá a k tomu ještě při určité poloze plynu ještě jakoby potikává, až o přechází do pocinkávání, takové elektronické, ne mechanické, jako od nějaké tlumivky nebo něčeho takového a pak to začně pískat. Nevyřešeno, když ptevřu okýnko a jedu s otevřeným okýnkem, tak není slyšet nic.
Jirka
Friday 23 September 2005 - 19:13:24 Citovat
Host
To je ten rozhodčí jak jsi ho přejel na přechodu.
happy
Friday 23 September 2005 - 19:14:30 Citovat
Host
...a že se ale drží, svině.
ms
Friday 23 September 2005 - 20:49:04 Citovat
Host
no urcite to je nejaka suciastka z RJ, len tazko povedat ktora. Nemam odvahu to rozobrat. Mne to tiez piska. a mne napr. vtedy ked postim nohu z plynu a klesaju otacky motora. Ze je to RJ viem urcite lebo som dost dlho chodil z rozobratou palubkou a tak som na to prisiel. Dobra vec na to je lepsie vyskace a dobry subwofer.
Anonymní
Wednesday 28 September 2005 - 00:02:25 Citovat
Host
Mám ten samý problém .... Dělá mi ti v otáčkách kolem 2000, kdy udržuju rychlost a podle toho přidávám a ubírám plyn se tohle vybrační pískání až ztratí nebo zesiluju..... Když uberu, nic nepíská. Když přidám tak taky ne. Ale někde mezi? Teď už to taky moc nevnímám, ale myslel jsem, že mě hlava praskne. Teď to píská a už to neřeším ..
happy
Wednesday 28 September 2005 - 11:03:00 Citovat
Host
a pánové, co to máte za motory? Jsou to taky X20XEV nebo nějaké jiné? Jel jsem například v X18XE1 a naprosté ticho. Tak jestli je třeba pátrat v motoru nebo někde jinde.
ms
Wednesday 28 September 2005 - 12:42:28 Citovat
Host
x16xel ale osobne si myslim ze je uplne jedno aky mas motor, V niektorych to proste piska v inych nie,
happy
Wednesday 28 September 2005 - 13:11:24 Citovat
Host
asi měl některý dodavatel špatný den.
happy
Wednesday 28 September 2005 - 13:12:45 Citovat
Host
já se právě snažil dopátrat toho, jestli je to motoricky nezávislé nebo jestli ty motory mají něco společného. Já, když jsem chvíli jezdil bez krokáče, tak jsem to neslyšel. JE otázka, jestli tím, že ECU byla přepnutá v nouzovém režimu odpojila kromě krokáče ještě něco dalšího.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1734 sec,0.1272 z toho dotazů.