• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Tempomat
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Friday 23 September 2005 - 14:23:30 Citovat
Host
Zdenda napsal ...
Dík za názory, ale já bych chtěl vědět jestli to jde namomtovat do mého vozu, zda je vše připravené krom páčky nebo je potřeba ještě něco dokoupit, pak teprve zvážím jestli to má vůbec cenu montovat. Dík Zdenda



Vypadá to tak, že si tady z tebe dělají prdel, že,
Zdenda
Friday 23 September 2005 - 14:38:11 Citovat
Host
Díky Riwale, ještě jeden dotaz, nevíš jestli to po výměně páčky bude fungovat, nebo to musí v počitačové jednotce spustit autorizák, a pokud jo tak kolik to asi stojí. Zdenda
riwal
Friday 23 September 2005 - 14:50:24 Citovat
Host
Mělo by to jít jen po výměně páčky, ale některé ECU mají switch, který se musí přehodit.
Rozhodně si zjisti jestli máš el. plyn - nebude u klapky lano - ale měl by být. Potom jestli máš kontakty u pedálu spojky.
Zdenda
Friday 23 September 2005 - 15:11:57 Citovat
Host
Mám elektrický plyn i kontakty u pedálu spojky, tak že koupím páčku - stejně ji musím koupit protože je vadná, a vyskouším to. Dík za rady Riwale měj se.
Anonymní
Friday 23 September 2005 - 15:17:25 Citovat
Host
Tempomat používám ale na našich silnicích 3. třídy, kterým výběrčí poplatků říkají dálnice, se moc použít nedá. Lepší je to při cestě na dovču k moři. Udělá to spotřebu pod 7 s mým 2l benzíňákem. O tangodromech ve městech ani nemluvit...tam je tempomat na 2 věci a víte které, že jo?
Anonymní
Tuesday 27 September 2005 - 23:58:02 Citovat
Host
Jak to tady čtu tak mám taky dotaz ..... Mám VeBe z roku 1999 v základu. Taky bych chtěl tempomat. Otázkou ale je, zda to vůbec je možné? Pochybuju o tom ,že budu mít el. plyn. Určitě tam mám špagát jako kráva.
Díky za radu.
Peepino
klubo
Wednesday 28 September 2005 - 10:04:20 Citovat
Host
no kdybys napsal co máš za motor tak by to bylo nádherný, bohužel nikdo z nás neni věštec......
Anonymní
Wednesday 28 September 2005 - 10:22:14 Citovat
Host
Aha ... netušil jsem, že to záleží na typu motoru. Kdybych to věděl, tak to písu hned . Každopádně mám X18XE1. Díky za radu.
klubo
Wednesday 28 September 2005 - 19:43:06 Citovat
Host
tak to ti tam nepujde pokud nedáš jednotku tempomatu, všechny spínače atd....
Anonymní
Thursday 29 September 2005 - 20:27:41 Citovat
Host
Díky za radu .... Netušíš co to může stát? Už mě to štve ... Budu šetřit třeba na Audi A8 (ale asi dost dlouho). Pak se nebudu muset starat jestli to má nebo namá nějakou přípravu bůh ví na co .

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1521 sec,0.1079 z toho dotazů.