• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
osvětlení palubky v létě
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
uff
Wednesday 22 March 2006 - 20:18:48 Citovat
Host
ctěl jsem se poptat jestli jste někdo neřešil podsvícení palubky při rozsvícenych světlech nechci aby se mně ztmavoval displej (palubka)přes léto se sluníčkem na budíkách bude prrrrrd vidět


[ Upraveno Wednesday 22 March 2006 - 20:20:22 ]
Martas
Wednesday 22 March 2006 - 20:27:03 Citovat
Host
uff napsal ...

ctěl jsem se poptat jestli jste někdo neřešil podsvícení palubky při rozsvícenych světlech nechci aby se mně ztmavoval displej (palubka)přes léto se sluníčkem na budíkách bude prrrrrd vidět


Podle me (a cca. 60 Opelu ve kterych jsem sedel) palubka sviti pri rosvicenych svetlech takovou intenzitou, jakou si regulatorem nastavis, takze vlastne nerozumim tve otazce ....
uff
Wednesday 22 March 2006 - 20:35:07 Citovat
Host
čuss to ju ale já už trochu hůře vidím a na mém potenciom.nemohu nastavit nulovou hodnotu tedy takovou jaká je při zhasnutých světlech vždy to pohasne možná je v háji poťák........přes léto bych ocenil plnou světelnost
JOB
Wednesday 22 March 2006 - 20:40:10 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Zkus automatický rozvědcení,vzhledem k tomu že automat nerozvítí budíky tak by neměli ani pohasnout

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

uff
Wednesday 22 March 2006 - 20:42:34 Citovat
Host
nemám ani kousek kabelu jako přípravu ani pojistku ani konektor proto jsem zatím o aut rozsvěcováni neuvažoval.........
Lib
Thursday 23 March 2006 - 06:36:31 Citovat
Host
Puvodni otazka je jasna - pri rozsviceni svetel pohasne podsviceni budiku/radia/tlacitek, je to zrejme z duvodu, ze svetla se v te dobe rozsvecovala za snizene viditelnosti a za te to neni potreba mit rozsvicene naplno ani kdyz je potak naplno. Dela to treba i kamosuv citron xsara, takze to neni jen zalezitost opelu. Ja jsem to vyresil zaslepenim jednoho vystupu v modulu ovladani svetel podle elektroschematu, cimz jsem teda ovsem vyradil z provozu ten potak, takze to ted nejde regulovat
Martas
Thursday 23 March 2006 - 06:40:52 Citovat
Host
Lib napsal ...

Puvodni otazka je jasna - pri rozsviceni svetel pohasne podsviceni budiku/radia/tlacitek, je to zrejme z duvodu, ze svetla se v te dobe rozsvecovala za snizene viditelnosti a za te to neni potreba mit rozsvicene naplno ani kdyz je potak naplno. Dela to treba i kamosuv citron xsara, takze to neni jen zalezitost opelu. Ja jsem to vyresil zaslepenim jednoho vystupu v modulu ovladani svetel podle elektroschematu, cimz jsem teda ovsem vyradil z provozu ten potak, takze to ted nejde regulovat


Ale u aut ktery maji nejakou automatickou regulaci, u VeA ani VeBe nic takovyho neni, i kdyz nelze vyloucit ze ma VeCE, protoze co ma za Vectru neuvedl a lze tak hadat jenz z vlakna kde je dotaz umisten. Me sviti pri zapnutych svetel vse i plnou intenzitou kdyz naplno natocim cudl.

Yper
Thursday 23 March 2006 - 07:03:40 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Mně teda nikoliv. Budíky - kilometrovník, digiklima, rádio a PC svítí nějakou intenzitou - to při nastartování auta. Pokud zapnu světla pomocí ovl. otočného knoflíku, tak intenzita všech shora jmenovaných hejblat pohasne, protože se jaksi automaticky předpokládá, že tímhle ovladačem kroutím za snížené viditelnosti a pak není třeba takového podsvícení, protože by jinak byl řidič oslněn od těchto budíků. A knoflíkem intenzity se ten původní jas nedá dohnat!

2 uff: hele, pokud máš Vectru B, tak tam by onen konektor měl být. Nejlépe to skutečně řeší automatika, protože ta rozsvítí světla bez podsvícení palubky a tak intenzita všeho, co se zapíná jen klíčkem, zůstane stejná.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Martas
Thursday 23 March 2006 - 07:16:48 Citovat
Host
Asi jsem se nevyjadril presne, nemohu opravdu tvrdit ze mi po zapnuti svetel pri nastaveni maximalniho jasu sviti display a kilometrovnik 100% jako pri vypnutych svetlech (az tak detailne jsem to nezkoumal), ale zatim jsem nemel problem s tim ze by to bylo nedostatecne, resp. nemyslim si ze je to jenom nejakych treba 30%.
Lib
Thursday 23 March 2006 - 07:52:25 Citovat
Host
no 30% samozrejme neee, to pohasnuti je v tak do 20ti, ale zaznamenat ho lze bez problemu, zvlaste v lete ve dne, kdy kazda svitivost v minusu se projevi o to vic, protoze uz tak to jde videt spatne

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1448 sec,0.1108 z toho dotazů.