• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Uznání záruky
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Aka
Monday 29 August 2005 - 14:33:10 Citovat
Host
Zdar lidi,
nemáte někdo zkušenost s tím, jak se staví čeští prodejci Opel k reklamacím vozu, který byl koupen v zahraničí? Mám na mysli to, když si auto koupím např. v Německu, budu k němu mít servisní knihu, něco se mi na něm podělá (např. začne reznout) a půjdu to reklamovat u nás.

Za další se chci zeptat, jakou dlouho dával (dává) výrobce záruku na prorezivění karoserie na VeBe po faceliftu.

Díky.
riwal
Monday 29 August 2005 - 14:37:24 Citovat
Host
Zapomeň na to, že by místní oficiání dovozce bral záruku za vůz který nedovezl.
VeBe po faceliftu má obustraně pozikovanou kastli, takže můžeš bejt v klidu.
maniac
Monday 29 August 2005 - 14:46:56 Citovat
Host
2riwal: no s tím pozinkem nevím ale mám vebe po faceliftu a trošičku mi reznou dveře spolujezdce víš... mám r.v. 99 do provozu 05/00 a rezne...
riwal
Monday 29 August 2005 - 15:04:36 Citovat
Host
Hmm ono to bylo od modelového roku 2000.
klubo
Monday 29 August 2005 - 16:03:32 Citovat
Host
2maniac: nebo to máš lakovaný a samozřejmě že pod tim zinkem je normální železo, tzn jakmile se z nějakýho důvodu odstraní zinek tak to samozřejmě hnije taky, tzn když máš odřený lem dveří od toho jak třeba předchozí majitel otvíral dveře v malý garáži tak to samozřejmě bude taky hnít
Aka
Monday 29 August 2005 - 16:26:53 Citovat
Host
Jen tě tochu opravím...Železo je pouze prvek, ty dveře jsou z oceli (resp. z ocelového plechu)...
Dallas
Monday 29 August 2005 - 19:43:25 Citovat
Host
Jelikoz jsme v EU tak pokud mas servisni knizku poctive potvrzenou tak Ti zaruka plati tak,jako kdyby jsi koupil auto u nas.
Jirka
Monday 29 August 2005 - 20:37:55 Citovat
Host
Dallas napsal ...
Jelikoz jsme v EU tak pokud mas servisni knizku poctive potvrzenou tak Ti zaruka plati tak,jako kdyby jsi koupil auto u nas.

Jenže protože jsme v Čechách v zemi neomezených možností,tak se na tebe v každym autorizáku vys....
Aka
Monday 29 August 2005 - 20:53:26 Citovat
Host
No, já jen, že třeba Ford v ČR uzná záruku auta koupeného např. v Německu, tak jsem se jen chtěl zeptat, jak je to s Opelem...
Jumper.p
Monday 29 August 2005 - 21:25:59 Citovat
Host
Prakticky záleží na ochotě daného servisu. Jelikož jsme v EU, tak by ti měli garanci uznat,ale jak zde bylo napsáno jsme v Čechách ,takže bych nebyl moc optimista. Dělám v elektronice, tak vím, že každá firma se k mezinárodní garanci staví jinak. _s103

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.3094 sec,0.2419 z toho dotazů.