• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Uznání záruky
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Dallas
Tuesday 30 August 2005 - 06:43:05 Citovat
Host
Aka napsal ...
No, já jen, že třeba Ford v ČR uzná záruku auta koupeného např. v Německu, tak jsem se jen chtěl zeptat, jak je to s Opelem...


U Opelu je to stejne,takze nejlip se presvedcis,kdyz tam pojedes se zepta.Protoze jak uz jsem psal,tak pokud vsechno splnujes,musi Ti zaruku uznat.
riwal
Tuesday 30 August 2005 - 06:43:08 Citovat
Host
2Dallas: Už dávno jsem pochopil, že děláš v Opláckym autorizáku, takže bys o tom měl asi něco vědět. Ale stejně bych to chtěl vidět, jak se třeba u Srby derou vo to papírování a vyřizování aby mi přiznali záruku na indi dovezený auto z Němec - to bych fakt chtěl vidět.
Kolikrát máš problém aby Ti uznali záruku na auto který Ti sami prodali.
Evropská unie nenařizuje aby se dovozci takto chovali - je to jen na nich a na výrobci.



[ Upraveno Út srp 30 2005, 06:44 ]
Anonymní
Tuesday 30 August 2005 - 12:19:59 Citovat
Host
Koupil jsem Vectru dovoz ze Spanelska, nemakala klima a normalne to uznali na Kladne v Opelu..., dulezite jsou pravidelne servisni prohlidky, tak jak je stanoveno v servisni knizce.
riwal
Tuesday 30 August 2005 - 12:30:14 Citovat
Host
Asi jsem rodilej skeptik, kdyby se to stalo mě, tak určitě nepochodim, teda pokud bych tam neměl známýho - prostě tak jak to v Čechách chodí.
Budu rád když se budu mýlit

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1712 sec,0.1368 z toho dotazů.