• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Omega B Caravan
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Thursday 11 August 2005 - 11:08:36 Citovat
Host
PŘEDEM SE OMLOUVÁM ŽE ZAČÍNÁM NOVÉ VLÁKNO SE STEJNÝM OBSAHEM.Spletl jsem se a tak je stejné vlákno v od. ASTRA .Mám Omegu B Caravan 2,5 TD Občas se mi stává ,že při rozjezdu mi něco vibruje dole vzadu pak to přestane.Mám podezření na uložení kardanu,ale soudím pouze ze skušeností s Volvo 240.Tenkrát mi odešel silentblok s ložiskem uprostřed kardanu.Nevím zda je to u Omegy stejné.Můžete mi to někdo potvrdit nebo vyvrátit.Děkuji.
Jirka Ústí n/L
Thursday 11 August 2005 - 11:10:35 Citovat
Host
Takže zase chyba.Ten anonym jsem já.
Jirka Ústí n.L
Thursday 11 August 2005 - 16:12:04 Citovat
Host
Tak se konečně přiznam,až do teď jsem byl línej vlízt pod auto.Teď jsem zpod něj vylezl a opravdu to vypadá tak jak jsem předpovídal.Kardan je dost dlouhej a asi uprostřed je uloženej v silentbloku s ložiskem.Silentblok je už zpuchřelej a tak když kardanem zalomcuju tak bouchá o uložení toho silentbloku.Mám to objednaný,měloby to stát něco kolem 700,- až 900,- Kč Tak jsem zvědavej.
Anonymní
Thursday 11 August 2005 - 16:49:15 Citovat
Host
Pro zajímavost ,uložení kat.č,04 58 014 prodáváme nové neorig. za 535,- vč DPH
Odkaz
P.S. je skladem
Jirka
Thursday 11 August 2005 - 17:05:06 Citovat
Host
Díky za nabídku ale už je pozdě.Stejně kdybych proto jel nebo poštovný by tu cenu srovnalo.Těch 700,- až 900,- vypálil od boku takže možná to bude i míň.Navíc u tohoto známího jsem doposud neměl žádnou reklamaci.Tím nechci nikoho urazit.Každopádně si vážím toho že se někdo snaží pomoc.Díky.
Anonymní
Thursday 22 September 2005 - 13:01:32 Citovat
Host
Jirko, bylo to ono? Mám Omegu B MV6 Caravan a při zatíženém autu to při rozjezdu drnčí. Pomohlo to? Michal
Jirka
Thursday 22 September 2005 - 20:21:05 Citovat
Host
Jo,bylo to ono.Jestli ti můžu poradit tak si objednej i to ložisko do toho silentbloku,já ho měl už dost hlučný.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1755 sec,0.1433 z toho dotazů.