• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra Hi - Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Citlivost rádia CDR 500
Přejít na stranu  1 2 [3] 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
fedas
Monday 16 January 2006 - 19:14:08 Citovat
Host
U toho proutku je zesilovac primo v tom kuzelu ,do kteryho se sroubuje ten prut.A je to vpodstate nerozebiratelny.Ne,ze by to neslo rozdelat,alebejva to cely zality v silikonu a ten odstranit bez destrukce nekterych soucastek je skoro nemozne.Jinak musi byt docela znat na kvalite prijmu,kdyz odpojime napajeni toho zesiku.Nektery radia a anteny maj napajeni i primo po koaxu,takze tam ani nemusi byt ten pritavenej kablik,ale to asi neni pripad OPLA.
Martas
Monday 16 January 2006 - 19:20:08 Citovat
Host
Petr G napsal ...
Skokově se mi změnila citlivost originál rádia. Při automatickém vyhledávání se mi vždy uložilo několik stanic do cestovní paměti a teď ani ťuk. A chytám pouze místní stanice. Nevíte co se stalo? Atorádio jsem nevymontovával ani nedělal žádnou úpravu v palubce (takže vylučuji vypadlou anténu)


Ale nezaznelo tu jaky mas auto (4dv, 5dv, Caravan) takze si muzis udelat prurez tim co se tu pise. Navic nevim jak je to u VeBe ale VeA mela ten antenni kablik v miste dveri ridice (ved kolem prahu spodem do kufru ale zase nemela zesilovac) pretusenej/spojenej konektorem takze i to muze byt potencionalnim mistem zavady. Zrovna tak nelze vyloucit chybu radia, proste tezko to nejak jednoduse otestujes.
klubo
Monday 05 June 2006 - 20:35:10 Citovat
Host
já mam taky problém s citlivostí rádia, dokud jsem měl CDR500 tak to hrálo suprově ale teď jsem dal Siemens NCDR1100 s navigací a chytám jenom ve městě, mimo město to skoro nehraje, měřil sem na kablíku těsně před anténou a bylo tam 12V...mam tam kratší anténu z verze NJOY, zkoušel sem dát delší ale výsledek stejnej
Martas
Monday 05 June 2006 - 20:40:35 Citovat
Host
klubo napsal ...

já mam taky problém s citlivostí rádia, dokud jsem měl CDR500 tak to hrálo suprově ale teď jsem dal Siemens NCDR1100 s navigací a chytám jenom ve městě, mimo město to skoro nehraje, měřil sem na kablíku těsně před anténou a bylo tam 12V...mam tam kratší anténu z verze NJOY, zkoušel sem dát delší ale výsledek stejnej


Ony novy radia nejsou tak uplne univerzalni, kolega ma aktuialne na Fabce uplne stejnej problem na origos mu to hraje v pohode, koupil novyho Panasonica ne zrovna levnyho a nechyta skoro nic. Nakonec musel vyhodit ten puvodni zesilovac a dat tam jinej se samostatnym napajenim a ma klid.

Ja to nijak nzekoumal ale pokud mas jeste tu 500 zkus ji tam dat z5 a zmerit co je na antene za napeti s ni a pak kdyz to prehodis na to novy radio, pripadne misto anteny dej metr dratu (klidne zvonkac) aby cucel mimo kastli a uvidis.
JOB
Monday 05 June 2006 - 21:13:32 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Tak já taky přidám polínko. Jeden čas jsem měl taky najednou z ničeho nic problémi se signálem rádia.Bylo to tak že se to postupně zhoršovalo.Jelikož mám společnou anténu pro rádio a origo vestavěnej telefon zkusil jsem oddeklovat anténu zespoda. Vytáhl jsem vnitřní osvětlení vzadu u pátejch dveří a zkusil zahejbat z kabelama.Bylo to tam dost zoxidované ,ale pomohlo to.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

klubo
Monday 05 June 2006 - 21:13:52 Citovat
Host
no ale NCDR1100 je originální rádio...do aster se dávalo
Martas
Monday 05 June 2006 - 21:17:14 Citovat
Host
klubo napsal ...

no ale NCDR1100 je originální rádio...do aster se dávalo


Aha, no tohle radio neznam ale kdyz vidim s cim ted chodi novy Classiky tak to s originalnim radiem nema nic spolecnyho i kdyz jsou to VDO.
pepik
Monday 05 June 2006 - 21:53:49 Citovat
Host
udajne s org radia jde pres anteni kabel do zesilovace proud, a napaji zesilovac.
Po nahrazeni neorigo /Sony, kenwood../ se musi dat redukce s napajenim, ponevadz dodo radia nemaji tento prenos v konektoru.
po nahrazeni Car400 radiem Sony ... me poklesla citlivost frekvence.
Dozvedel sem se o teto redukci a nainstaloval.
Rozdil zadny
Antena je na zadnim plate za sedackama. ehm u me vectry sedan.
klubo
Monday 05 June 2006 - 21:54:59 Citovat
Host
ale todle je originální navigace s barevnym displejem viz Odkaz
klubo
Monday 05 June 2006 - 21:59:26 Citovat
Host
pepik napsal ...

udajne s org radia jde pres anteni kabel do zesilovace proud, a napaji zesilovac.
Po nahrazeni neorigo /Sony, kenwood../ se musi dat redukce s napajenim, ponevadz dodo radia nemaji tento prenos v konektoru.
po nahrazeni Car400 radiem Sony ... me poklesla citlivost frekvence.
Dozvedel sem se o teto redukci a nainstaloval.
Rozdil zadny
Antena je na zadnim plate za sedackama. ehm u me vectry sedan.




no astra má napájení zvláštnim kablíkem a opakuju že obojí to sou orig rádia

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3] 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2580 sec,0.2124 z toho dotazů.