• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra Hi - Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Citlivost rádia CDR 500
Přejít na stranu  1 [2] 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Martas
Monday 16 January 2006 - 15:02:44 Citovat
Host
Oobne si myslim ze pokud je na strese 25cm antenka tak zadny zesilovac nema, ta je naprosto dostacujici.
Mája
Monday 16 January 2006 - 15:11:28 Citovat
Host
Nevíte náhodou,kde je antena u 4dv Vectry. Na střeše žádnou antenu nemam.
Martas
Monday 16 January 2006 - 15:16:08 Citovat
Host
Mája napsal ...
Nevíte náhodou,kde je antena u 4dv Vectry. Na střeše žádnou antenu nemam.


ani ja a moznosti jsou jen dve

1. Vyhrivani zadniho okna
2. Samostatna v prednim okne
Brandon
Monday 16 January 2006 - 15:21:28 Citovat
Host
Zdravim, VeB Caravan, nahodou jsem vezl naklad na strese a sundal jsem antenu - radio hralo stejne mizerne jako s antenou, vubec zadnej rozdil kdyz jsem ji vratil na auto. Pokud odpojim koax na radiu tak chytim maximalne rymu, stanici zadnou, Kazdy tu tvrdi trosku neco jineho ohledne existence zesilovace, tohle vypada jako bych chytal stanice bud na kabel nebo nejde zesilovac, ale nekteri tvrdi, ze to zesilovac nema... Nechce se mi nahodne sundavat tapecirunk z pulky zadku, hodila by se informace kde ten bazmek zesilovaci hledat.
Zadni okno je vyhrivane, nekdo rika ze antena je v tom vyhrivani - k cemu by ale byla ta antena na strese?
Martas
Monday 16 January 2006 - 15:28:03 Citovat
Host
Brandon napsal ...
Zdravim, VeB Caravan, nahodou jsem vezl naklad na strese a sundal jsem antenu - radio hralo stejne mizerne jako s antenou, vubec zadnej rozdil kdyz jsem ji vratil na auto. Pokud odpojim koax na radiu tak chytim maximalne rymu, stanici zadnou, Kazdy tu tvrdi trosku neco jineho ohledne existence zesilovace, tohle vypada jako bych chytal stanice bud na kabel nebo nejde zesilovac, ale nekteri tvrdi, ze to zesilovac nema... Nechce se mi nahodne sundavat tapecirunk z pulky zadku, hodila by se informace kde ten bazmek zesilovaci hledat.
Zadni okno je vyhrivane, nekdo rika ze antena je v tom vyhrivani - k cemu by ale byla ta antena na strese?


Pokud mas antenu na strese tak samozrejme neni ve vyhrivani, ja ji na strese nemam takze je jinde.
Jirka
Monday 16 January 2006 - 15:46:35 Citovat
Host
Pokud se bavíme např. o VB z roku 97 kterou mám já, tak ta má skutečně na střeše krátkou anténu a k ní vede kablík (krome koaxu). Z toho mi vychází, že ten kablík bude napájení a když to má napájení, má to zesilovač. Tomu odpovídá to, co napsal Brandon. Anténa sama o sobě je slabá a prd chytne, pokud není funkční zesilovač. Ale stále je ještě natolik "dobrá", že je znát rozdíl proti stavu když ji vyhodíš úplně. Takže to podle mě bude u Brandona podobný problém jako u mě. Porucha napájení, nebo včudu zesilovač.
Mája
Monday 16 January 2006 - 17:36:50 Citovat
Host
Martas napsal ...
Mája napsal ...
Nevíte náhodou,kde je antena u 4dv Vectry. Na střeše žádnou antenu nemam.


ani ja a moznosti jsou jen dve

1. Vyhrivani zadniho okna
2. Samostatna v prednim okne

Tak kde?Typuju 3tí možnost .
nejva
Monday 16 January 2006 - 17:54:55 Citovat
Host
Když jsem dělal 12V zásuvku do kufru (caravan) tak jsem našel na pravej staně kablík (snad od antény na radio). Ale je pravda, že když sundám krátkej prut ze střechy, tak rádio hraje pořád stejně. Nemohlo to tam náhodou být kvůli handsfree, která tam byla namontována??
RRAAFF
Monday 16 January 2006 - 18:12:11 Citovat
RRAAFF
Uživatel #519
Registrován: Monday 19 December 2005 - 10:51:16
Příspěvků: 965
mája:Je to na 99% to vyhřívání,aspoň mi to kdysi říkal jeden člověk z Oplu,tak snad nekecal

Opel Vectra B 1,8 16V sedan 307 000km, již není
Škoda Fabia Combi 70kW, 2023
Martas
Monday 16 January 2006 - 18:25:26 Citovat
Host
RRAAFF napsal ...
mája:Je to na 99% to vyhřívání,aspoň mi to kdysi říkal jeden člověk z Oplu,tak snad nekecal


Etzold pise ze u hatchbacku a Caravanu je antena integrovana do vyklopne zade spolecne s ostrikovacem zadniho okna, u sedanu do vyhrivani zadniho okna a ze ma zesilovac, kde je umisten neuvadi, ale dle mych letitych zkusenosti ma byt zesilovac co nejbleze antene takze bych ho hledal ve strese nebo nekde v zadnich sloupcich.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2879 sec,0.2426 z toho dotazů.